G. Sirgėdui atlikta operacijanuotraukos

2021 gegužės 31 16:25:29 Perskaitė 47

„Kauno Žalgirio" komandai didžiąją likusio sezono dalį teks verstis be Grato Sirgėdo. 26-erių metų futbolininkas patyrė traumą, o pirmadienį jam buvo sėkmingai atlikta operacija.

 

Traumą Lietuvos rinktinės narys patyrė rungtynėse su Marijampolės „Sūduva", kuriose pelnė pergalingą įvartį dar 12-ąją susitikimo sekundę. Po rungtynių ketvirtą sezoną klube žaidžiantis panevėžietis pajuto raumens skausmus, o atlikus tyrimus paaiškėjo, kad jam bus reikalinga operacija.

Iš rikiuotės G.Sirgėdas iškrito mažiausiai keturiems mėnesiams, o tai reiškia, kad futbolininkas praleis ne tik didžiąją A lygos sezono dalį, bet ir „Kauno Žalgirio" kovas UEFA Konferencijų lygos atrankoje.

Šiame sezone G.Sirgėdas jau spėjo sužaisti 13 rungtynių, per kurias pelnė 4 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Tiek pagal pelnytus įvarčius, tiek pagal atliktus rezultatyvius perdavimus, saugas „Kauno Žalgirio" klube yra trečias.

Žalgirietis pastaruoju metu buvo nuolat kviečiamas ir į nacionalinę šalies rinktinę, kurioje taip pat buvo vienu iš jos lyderių. Kvietimo jis buvo sulaukęs ir į šiuo metu jau prasidėjusią rinktinės stovyklą, kurioje futbolininkai ruošiasi Baltijos taurės turnyrui ir kontrolinei dvikovai su Ispanija.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net