Europos futbolo čempionatas: Po įspūdingų rungtynių Ispanija tęsia savo žygį Europoje

Kroatija įspūdingai sugrįžto į rungtynes, tačiau Ispanija pratęsime buvo stipresnė

(0)
Publikuota: 2021 birželio 28 18:30:00, Arūnas Abromaitis ir Matas Luckus
×
Kroatija - Ispanija. UEFA.com nuotr.

Šios komandos Europos čempionatuose susidurs trečią kartą iš eilės. 2012 m. grupės varžybose ispanai laimėjo 1:0, 2016 m. kroatai pasiekė revanšą 2:1. Kopenhagoje vyksiančių rungtynių kaina bus daug didesnė. Kol kas Ispanija yra nepanaši į komandą, laimėjusią 2012 m. Europos pirmenybes, o Kroatija - į ekipą, iškovojusią sidabrą 2018 m. pasaulio čempionato.

Ypač daug kritikos sulaukė ispanai, pirmąsias dvejas rungtynes sužaidę lygiosiomis ir iššovę tik trečiosiose, kuriose 5:0 nušlavė slovakus. Treneris Luisas Enrikė (Luis Enrique) savo komandą palygino su šampano buteliu. Atseit kamštis iššovė ir dabar jau pasipils purslai. Visgi reikės įrodyti, kad šūvis nėra vienkartinis. Kroatai po grupės varžybų džiaugėsi, kad jų forma po truputį gerėjo. Aštuntfinalyje Kroatijos rinktinės koziris gali būti patirtis, kurios, nepasaint per trejus metus įvykusių pasikeitimų, tikrai netrūksta.

Ispanai yra laimėję 4, kroatai - 3 tarpusavio rungtynes. Vienas susitikimas pasibaigė lygiosiomis.

Respublika.lt visų varžybų metu portale pateiks svarbiausius šių rungtynių įvykius. Kviečiame stebėti kartu!

Varžyboms teisėjaus arbitrų komanda iš Turkijos: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran ir Tarik Ongun.

Startinės komandų sudėtys:

Kroatija: Dominik Livakovic, Josip Juranovic, Domagoj Vida, Duje Caleta-Car, Josko Gvardiol, Luka Modric, Marcelo Brozovic, Mateo Kovacic, Nikola Vlasic, Ante Rebic, Bruno Petkovic.

Ispanija: Unai Simón, Cesar Azpilicueta, Eric García, Aymeric Laporte, Gaya, Koke, Sergio Busquets, Pedri, Ferrán Torres, Álvaro Morata, Pablo Sarabia.

1 min. - Teisėjas skelbia rungtynių pradžią.

15 min. - Kaip ir buvo galima tikėtis Ispanijos rinktinė didžiąją laiko dalį kontroliuoja kamuolį, bei turėjo jau kelias pavojingas progas pelnyti pirmąjį šio vakaro įvartį.

21 min. - ĮVARTIS! Ispanas Pedri atlieka perdavimą savo komandos vartų sargui, kuriam nepavyksta sustabdyti kamuolio ir jis įrieda į pačių Ispanų vartus.

34 min. - Pirmajam kėliniui einant link pabaigos, abiejų komandų kamuolio kontrolė beveik susilygino. Panašu, kad Ispanų įvartis į savuosius vartus kaip reikiant juos išmušė iš vėžių.

37 min. - ĮVARTIS! Ispanijos rinktinės žaidėjas Pablo Sarabia šį kartą suranda reikiamus vartus ir lygina šių rungtynių rezultatą kuris tampa 1 - 1.

45 min. - Besibaigiant kėliniui abi komandos dar turėjo progų pasižymėti, tačiau joms įvarčio pasiekti nepavyko ir teisėjui paskelbus kėlinio pabaigą žaidėjai ilsėtis išėjo rezultatu 1 - 1.

46 min. - Varžybos tęsiasi.

57 min. - ĮVARTIS! Cesar Azpilicueta muša kamuolį galva į vartus ir išveda Ispanijos rinktinę į priekį. Rezultatas 2 - 1.

77 min. -  ĮVARTIS! Ferran Torres muša dar vieną šių varžybų įvartį ir siunčia Kroatus ant prarajos ribos. Rezultatas 3 - 1.

85 min. - ĮVARTIS! Kroatijos rinktinės žaidėjas Mislav Orsic švelnina rungtynių rezultatą ir dar lieka pakankamai laiko išlyginti rezultatą. Rezultatas 2 - 3.

90 min.  - ĮVARTIS! Kroatijos rinktinė lygina šių varžybų rezultatą nuostabiu smūgiu galva, tikras futbolo spektaklis vyksta Kopenhagoje!

90 min. - Teisėjas skelbia kėlinio pabaigą ir mes keliaujame į pratęsimą.

92 min. - Pratęsimas prasideda įspūdingo Mislav Orsic smūgiu į Ispanų vartus.

96 min. - Kroatas Andrej Kramaric atlieka puikų smūgį kurį Ispanų vartininkas sugeba atlaikyt.

100 min. - ĮVARTIS! Ispanas Alvaro Morata vėl išveda Ispanijos rinktinę į priekį! Rezultatas 4 - 3.

103 min. - ĮVARTIS! Mikel Oyarzabal dvigubina Ispanijos rinktinės persvarą ir Kroatija vėl turi misiją panaikinti dviejų įvarčių pranašumą. Rezultatas 5 - 3

120 min. - Teisėjas skelbia rungtynių pabaigą ir Ispanijos ekipa po įspūdingų varžybų tęsia savo žygį Europoje. Rezultatu 5 - 3 nugalėta Kroatija. Sekančiame etape jų lauks Prancūzijos ir Šveicarijos poros nugalėtojas. Šiais rungtynes kaip ir visas Europos futbolo čempionato rungtynes kviečiame stebėti kartu su „Respublika"