Europos futbolo čempionatas: Ukrainiečių pasirodymas čempionate baigėsi visišku sutriuškinimu

Harry Kane įmušė du kartus

(0)
Publikuota: 2021 liepos 03 21:30:00, Matas Luckus ir Arūnas Abromaitis
×
Ukrainos rinktinės vartininkas. uefa.com nuotr.

Vienoje barikadų pusėje - tris iš ketverių rungtynių šiame čempionate laimėjusi ir nė vieno įvarčio nepraleidusi Anglija. Ji aštuntfinalyje 2:0 nugalėjo Vokietiją. Kitoje pusėje - pirmą kartą Europos čempionato atkrintamosiose varžybose dalyvaujanti, paskutiniu momentu į jas įšokusi Ukraina. Ukrainiečiai grupių etape patyrė dvi nesėkmes, o įveikė tik turnyro debiutantę Šiaurės Makedoniją. Aštuntfinalyje jie po pratęsimo 2:1 palaužė švedus.

Ukrainiečiai jaučia, kad jų pergalė būtų sensacija. "Labai sunku įmušti įvartį Anglijai, bet mūsų tai negąsdina. Tai mus motyvuoja, nes futbole, kaip ir gyvenime, viskas įmanoma", - teigė treneris Andrijus Ševčenko. Panašiai kalbėjo saugas Oleksandras Zinčenko: "Jei pažiūrėtume į anglų atsarginių suolelį, tai ant jo sėdi žaidėjai, kainuojantys triskart daugiau už Ukrainos rinktinę. Tačiau tai turi mus motyvuoti. Aš jau supratau, kad šiame gyvenime viskas įmanoma".
Šios rinktinės yra sužaidusios 7 tarpusavio rungtynes. 4 laimėjo anglai, 1 - ukrainiečiai, 2 baigėsi lygiosiomis.

A.Narbekovo komentaras: Šiame čempionate viskas atrodo įmamona. Ketvirtfinalio porose kiek didesniais favoritais galima vadinti nebent anglus, bet ukrainiečių dainelė irgi dar nesudainuota. Matėme, kad net po traumų ukrainiečiai randa žaidėjų, galinčių įmušti lemiamą įvartį. Nė viena iš aštuonių likusių komandų nepateko į ketvirtfinalį už dyką.

Anglai nepraleido nė vieno įvarčio, bet gali būti nubausti, jei neįvertins varžovų ir padarys kokią klaidelę. Kol kas anglai gerai ginasi, kuria progas. Kaip jau sakiau, juos gal ir galima pavadinti favoritais, bet tik ant žaliosios vejos įrodoma, kad tikrai esi favoritas. Ukrainiečiams labai svarbu atsilaikyti pradžioje, nepraleisti greito įvarčio. Jie turbūt leis anglams ilgiau valdyti kamuolį, daugiau remsis kontratakomis. Reikės neleisti įsižaisti R.Sterlingui ir kitiems anglų lyderiams.

Respublika.lt visų varžybų metu portale pateiks svarbiausius šių rungtynių įvykius. Kviečiame stebėti kartu!

Varžyboms teisėjaus arbitrų komanda iš Vokietijos: Felix Brych, Mark Borsch ir Stefan Lupp.

1 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią.

4 min. ĮVARTIS! Pačioje rungtynių pradžioje Harry Kane išveda Anglijos rinktinę į priekį.

15 min. Anglija ir toliau kontroliuoja varžybų eigą, tačiau rezultato pakeisti jiems nepavyksta.

17 min. Ukrainietis Roman Yaremchuk turi puikią progą pasižymėti, tačiau įvarčio pasiekti jiems nepavyksta.

25 min. Abi komandos žaidžia vidurį aikštės, ir nei viena, nei kita, atakuoti varžovų nesiryžta.

33 min. Ukrainietis Sergey Kryvtsov patiria traumą ir varžybų tęsti jau nebegali.

45 min. Nuskamba teisėjo švilpukas skelbiantis pertrauką.

47 min. ĮVARTIS! Harry Maguire dvigubina rungtynių rezultatą. Anglija 2 - 0 pirmauja.

51 min. ĮVARTIS! Harry Kane muša antrąjį savo įvartį ir Anglija priekyje jau 3 - 0.

63 min. ĮVARTIS! Anglijos rinktinė pradeda triuškinti varžovus. Po Jordan Henderson įvarčio, rezultatas tampa 4 - 0.

90 min. Anglija sutriuškina Ukrainos rinktinę ir žengia į Europos futbolo čempionato pusfinalį.