Cristiano Ronaldo kapitono raištis aukcione parduotas už 63 tūkst. eurųnuotraukos

2021 balandžio 02 12:45:00 Perskaitė 53

Cristiano Ronaldo kapitono raištis, kurį įpykusi futbolo žvaigždė numetė ant žemės iškart po Serbijos ir Portugalijos rinktinių susitikimo Belgrade, Rajko Mitičiaus stadione, parduotas labdaros aukcione Serbijoje už 7,5 mln. dinarų (63,8 tūkst. eurų). Tai penktadienį pranešė aukciono portalas.

 

Varžytinės vyko tris dienas. Iš pradžių kai kurių jų dalyvių siūloma kapitono raiščio kaina pasiekė neįtikėtiną 1 mlrd. 280 mln. dinarų (10,8 mln. eurų) sumą, bet po patikrinimo paaiškėjo, kad jie yra nemokūs, papasakojo žurnalistams aukciono rengėjai.

Kovo 28 d. Serbijos ir Portugalijos rinktinės sužaidė pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynes lygiosiomis – 2:2. Trečią pridėto laiko minutę Ronaldas smūgiavo į vartus, kamuolys jau buvo kirtęs vartų liniją, kai serbų gynėjas jį išmušė atgal į aikštę, bet teisėjas neįskaitė įvarčio. Įtūžęs portugalas numetė kapitono raištį, kurį vėliau pakėlė tą dieną stadione budėjęs ugniagesys. Vyras nusprendė perduoti jį humanitarinei organizacijai „Kartu už gyvybę“, kuri renka pinigus šešių mėnesių kūdikiui Gavrilui, sergančiam stuburo raumenų atrofija.

Pranešama, kad mažajam serbui gydyti reikia 2,5 mln. eurų, bet kol kas surinkti tik 3 proc. šios sumos.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net