(3)
Publikuota: 2023 gegužės 29 14:03:25, Arūnas ABROMAITIS
×
Vilniaus „Žalgirio“ nuotr.

Lietuvos futbolo A lygos 15-ajame ture įvyko čempiono titulą ginančio Vilniaus „Žalgirio" ir pirmaujančio „Panevėžio" akistata. Namie žaidę žalgiriečiai įmušė įvartį per teisėjo pridėtą laiką ir šventė pergalę 2:1.

Iki sekmadieninio vizito į sostinę „Panevėžys" šį sezoną nebuvo patyręs nė vieno pralaimėjimo. Vilniuje panevėžiečiai atsakė į 48 min. Marko Miličkovičiaus įmuštą įvartį - 75 min. rezultatą išlygino Sebastianas Rinkonas (Sebastian Rincon), tačiau išsaugoti lygiųjų svečiams nepavyko. Septintąją pridėjo laiko minutę pergalingą įvartį pelnė „Žalgirio" puolėjas Matijas Ojevusis (Mathias Oyewusi).

Po šio mačo vilniečiai nepakilo iš trečiosios vietos, tačiau nuo panevėžiečių jie atsilieka jau tik 2 taškais. Antrojoje pozicijoje esantys „Šiauliai" lyderius taškais netgi pasivijo. Šiauliečiai namie 2:0 nugalėjo Alytaus „Dainavą". Pirmąjį įvartį Deividas Šešplaukis pelnė sužaidus vos pusę minutės. 62 min. rezultatą padvigubino Eligijus Jankauskas.

Didžiausią turo pergalę pasiekė Kauno rajono klubas „Hegelmann", išvykoje 4:0 sutriuškinęs Vilniaus „Riterius". Po du įvarčius įmušė Patrikas Popesku (Patrick Popescu) ir Filipas Dangubičius. Pastarasis iš viso yra pasižymėjęs 12 kartų ir tvirtai pirmauja rezultatyviausių A lygos futbolininkų sąraše.

Kituose mačuose „Kauno Žalgiris" namie sužaidė 0:0 su Gargždų „Banga", o Marijampolės „Sūduva" savo aikštėje 1:0 įveikė Telšių „Džiugą".