Birštone - pirmasis Lietuvos mažojo futbolo taurės turnyrasnuotraukos

2021 birželio 30 19:01:10

Lietuvos mažojo futbolo asociacija (LMFA) šiais metais rengia jau penktąjį Lietuvos mažojo futbolo čempionatą. Kovos mažojo futbolo čempionate jau įpusėjo ir bus pratęstos rugpjūčio 14 dieną Naujojoje Akmenėje, bet jubiliejinio čempionato proga LMFA nusprendė suorganizuoti ir dar vieną turnyrą - pirmąjį Lietuvos mažojo futbolo 7x7 Taurės turnyrą.

 

Naujasis mažojo futbolo Taurės turnyras vyks jau kitą šeštadienį, liepos 10 dieną gražiajame Lietuvos kurorte - Birštone.

Pirmajame Lietuvos mažojo futbolo Taurės turnyre dalyvaus aštuonios komandos, tiek pat, kiek ir Lietuvos mažojo futbolo čempionate, bet nemaža dalis komandų bus ne iš Lietuvos mažojo futbolo čempionato.

Lietuvos mažojo futbolo čempionate po pirmojo rato pirmaujantis „Klaipėda City" klubas taip pat savo jėgas išmėgins naujajame Taurės turnyre. Kartu su jais čia kovos ir antroje vietoje šiuo metu esantis „Hegelmann Minifootball" kolektyvas.

Prie jų prisideda Lietuvos mažojo futbolo čempionate kovojantis Varėnos „Merkys", o KKSC „Prienai" Taurės turnyre susijungs su Taurės šeimininkais Birštonu bei žais jungtinės FK „Prienai-Birštonas" komandos vardu.

Dėl pirmosios Lietuvos mažojo futbolo Taurės taip pat kovos keli Mini Futbolo Lygos (MFL) klubai - tai 2019 metų Lietuvos čempionai Vilniaus „El Dorado" bei Alytaus FK „Alytis".

Be šių komandų išvysime ir kelis naujus veidus Lietuvos mažajame futbole - tai Gargždų „Pempininkai" ir Kelmės „Kelmė".

Šios aštuonios komandos savo kelią Lietuvos mažojo futbolo Taurės turnyre iškart pradės nuo ketvirtfinalio, o varžovus sužinos burtų keliu prieš pat Taurės pradžią.

Kovos ketvirtfinaliuose prasidės 12 valandą, mažojo finalo preliminarus laikas - 16:15, o didysis finalas ir kova dėl aukso turėtų startuoti 17:15.

Debiutiniame Lietuvos mažojo futbolo Taurės turnyre visos komandos sužais po tris rungtynes, kadangi jau ketvirtfinalyje iškritusioms komandos bus organizuojamas atskiras turnyras, kurio metu jos galės jėgas pasitikrinti tarpusavyje.

Pirmojo Lietuvos mažojo futbolo Taurės turnyro dalyviai:

FC „Klaipėda City" (Klaipėda)

„Hegelmann Minifootball" (Kauno raj.)

„Prienai-Birštonas" (Prienų ir Birštono jungtinė komanda)

„Merkys" (Varėna)

„El Dorado" (Vilnius)

FK „Alytis" (Alytus)

FK „Pempininkai" (Gargždai)

FK „Kelmė" (Kelmė)

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net