V. Budraitytė: Sutinkant 2022-uosius metus svarbu ir simboliainuotraukos

2021 gruodžio 30 16:20:28

Rubrikoje „Mini interviu" kalbamės su astrologe, būrėja Vaiva Budraityte.

 

- Kokio Tigro sulauksime?

- Laukiame ateinančių Juodojo žydrojo vandens tigro metų.

- Metų sandūroje kreipiame dėmesį į simbolius. Tarkime, spalva. Kokią rinktis?

- Dauguma astrologų ir fengšui specialistų akcentą deda žydrai spalvai, nes ateinančių metų Tigras priklauso vandens stichijai. Bet kai kurie specialistai, tarp jų ir aš, didesnį dėmesį skiria juodai spalvai. Kodėl? Pasitelksiu daosistinę išmintį, kuri teigia, kad inkstai žmogaus organizme „šviečia" juodai ar tamsiai mėlynai. Inkstų juoda spalva simbolizuoja sveikus inkstus, jų energija yra šalta. Inkstai atsakingi už ilgą ir sveiką gyvenimą, nuo šių organų būklės priklauso ir plaučių sveikata, o tai labai susiję su šių dienų pasaulį kankinančia liga, sukeliančia komplikacijas plaučiuose.

Tigro metais Jupiteris pereina į Žuvų ženklą, o tai susiję ir su sveikata. Todėl norintieji būti sveikesni turėtų nevengti juodos spalvos. Juolab kad žydra spalva laikoma labai nestabili ir ja nereikėtų šiais metais piktnaudžiauti. Rekomenduojamos metų spalvos - juoda, truputis žydros, auksinės, smėlinės ir visi žali natūralūs atspalviai, dar tinka turkio melsvai žali atspalviai. Reikėtų vengti visų raudonų atspalvių ir šiaip nenatūralių sintetinių atspalvių.

- Kaip būtų galima pamaloninti metų totemą, kad 2022-aisiais sektųsi? Kaip naujametę naktį prisišaukti sėkmę?

- Pirmiausia būtina pasirūpinti metų simboliu Tigru - tinkamiausia pirkti metalines ar stiklines skulptūrėles. Jei ieškote sau poros ir pavargote būti vienas, pirkite tigrų porelę, jei norite susilaukti vaikų, įsigykite visą tigrų šeimynėlę. Jei nenorite išlaidauti, patys nusipieškite tigrą ir nuspalvinkite natūraliomis tigro spalvomis.

Kaip ir kiekvienais metais, būtina sukurti vaišių stalą ir metų simboliui, šiuo atveju Tigrui. Pirmiausia į stiklinį indą reikėtų įpilti vandens, nes metų totemas ne tik geria, bet ir mėgsta maudytis. Prie vandens dubenio dėkite mėsos gabalėlių nuo jūsų šventinio stalo. Galite padėti ir žalios mėsos. Taip pat paaukokite žalumynų - įvairių salotų lapų, būtinai padėkite keletą vaisių, geriausiai persimonų ar apelsinų, mandarinų. Visas vaišes metų simboliui patiekite ant žalios spalvos medžiagos ar popieriaus. Po švenčių Tigrui skirtų gėrybių patys nevalgykite ir neduokite augintiniams, o išneškite į lauką ir pavaišinkite laukinius gyvūnus. Vandens taip pat nenaudokite, išpilkite lauke.

Šventinę erdvę puoškite metų spalvų girliandomis, žvakėmis, tik stenkitės išvengti per didelio blizgėjimo, raudonų spalvų, tigrą erzina labai blizgūs paviršiai.

- Kas būtinai turėtų būti ant švenčių stalo?

- Stalą derėtų apdengti baltos, auksinės, juodos spalvos staltiesėmis ar net kelių derančių spalvų marga staltiese. Šiais metais pagrindinis maistas yra mėsa. Tiks visų rūšių, paruošimo būdų mėsos gaminiai, taip pat visi karpačio ir tartarai - žalia mėsa. Žuvies patiekalai gali būti, bet mėsos patiekalai turėtų dominuoti. Šių metų šventė bus mėsavalgių puota. Kyla klausimas, ką daryti veganams, kurie taip pat norėtų pagerbti ateinantį Tigrą ir tikėtųsi iš jo likimo dovanų? Veganai gali pasigaminti kepsnių, befstrogenų iš sojos ir panašiai. Tigras įvertins jūsų pastangas. Nepamirškite žalių daržovių, agurkų, salotų lapų, tačiau raugintų gėrybių geriau nedėti ant stalo Naujųjų sutikimo metu. Desertui tiks pyragai, nesaldūs tortai. Vietoj saldainių naudokite medų ir džiovintus vaisius.

- Sutinkant Naujuosius dažniausiai būna įjungtas televizorius. Ką pasakytumėte apie tai?

- Šiuos metus geriau sutikti ramiai, artimiausių draugų, šeimos rate. Bendraukite, būkite kartu, o to negalėsite padaryti, jei būsite įbedę akis į ekraną.

Triukšmą kelkite tik metų sandūroje, kai ateina laikas, atidarius duris ir langus, sukurti skersvėjį, kad išprašytume blogąsias energijas ir prisikviestumėte naujas - geranoriškas. Triukšmas keliamas skambinant varpeliais, būgneliais, marakomis, o jei nieko tokio neturite, daužant puodų dangčius ar šaukštu į puodą.

Apranga turėtų būti iš natūralių medžiagų: vilna, medvilnė, šilkas. Kai kurie šaltiniai nurodo ir odinius drabužius, bet, mano nuomone, gyvūno odos geriau nenaudoti, kaip ir kailių.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net