respublika.lt

Rima Baškienė: Kai kas iš Vilniaus nemato regionų - straipsnio komentarai:

 • R
  Rimai Baškienei 2022 rugsėjo 29 09:53:58

  ponia politike, noriu paklausti, kad buvote Vilniaus mokyklose? Ar matėte pergrūstas klases, vaikai ten kaip silkės. Ir vis blogai. Juk miesto vaikų sąskaita išlaikomos tos mažytės mokyklėlės. Tai kodėl valstybė finansuoja mokinio krepšelį Vilniuje tik 1000 eur per metus, o kaimo mokyklėlėje ir apie 4000. Jei jau kalbame apie elitą, tai kaimelių vaikai ir tampa elitu, kuriuos išlaiko mūsų vaikų sąskaita.Tai yra labai negarbinga ir nesolidu. Suprantu, kad kai rinkėjai rajonuose, tai reikia aiškinti, kad Vilnius nemato kaimų. O kaimai mato Vilniaus vaikų problemas. Nei pavėžėjimo, nei jokio komforto mokantis 10 klasėje. Pirmokų Vilniuje klasėse yra po 24. Taip kad baikite tuos priešinimus ir galvokite, kaip kaimo bendruomenės gali samdyti mokytoją ir išsilaikyti mokyklėles privačiai, jei nenori vaikų vežioti. Vilniuje vaikai vežiojami kartais ilgesniais maršrutais, nei kaimeliuose .

 • k
  kažkodėl manau 2022 rugsėjo 28 16:07:14

  kad jeigu gulėčiau kur patvoy, ji man stiklinės vandens nepaduotų.

 • PASLAUGA: Kėdainių rajono taryba pritarė siūlymui nuo kitų metų sausio 1 dienos pensijos sulaukusius asmenis ir neįgalius keleivius vežioti nemokamai.
 • MOKYKLA: Patvirtintos atnaujintos bendrosios programos, kurios mokyklose bus pradėtos diegti nuo 2023 mokslo metų, pranešė Nacionalinė švietimo agentūra.
 • APSKUNDĖ: Už piktnaudžiavimą nuteistas Seimo narys Petras Gražulis ir jo advokatas Rolandas Tilindis Lietuvos Aukščiausiajam Teismui apskundė nuosprendį.
 • DUOMENIS: Registrų centras, gavęs informacijos apie galimai neteisėtą duomenų disponavimą, penktadienį kreipėsi į teisėsaugą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo - centrą pasiekė informacija apie galimai neteisėtą disponavimą kelerių metų senumo žemės sklypų kadastro duomenimis, tam tikra informacija apie nuosavybės teises.
 • PAJAMOS: Energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad Europos Sąjungos energetikos ministrų tarybos posėdis Lietuvai buvo sėkmingas, kadangi jame buvo pritarta išlygai, pagal kurią pigiai elektrą gaminančios šalys turės pasidalinti viršplaninėmis pajamomis su ją perkančiomis valstybėmis.
 • BAUDA: Kauno apygardos teismas dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną nuteisė Latvijos pilietį ir skyrė jam 7 tūkst. eurų baudą, pranešė prokuratūra.
 • PILIETYBĖ: Seime svarstomas siūlymas, kad siekiant įteisinti dvigubą pilietybę iš Konstitucijos būtų išbraukti jos ribojimai ir perkelti į atskirą konstitucinį įstatymą.
 • ELEKTRA: Seimas atmetė parlamentaro Petro Gražulio pateiktas Elektros energetikos įstatymo pataisas, siūlančias numatyti kompensacijas įmonėms dėl padidėjusių elektros kainų.
 • LAISVĖ: Seimo Laisvės premijų komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus piliečius iki 2022m. spalio 31d. teikti prašymus su siūlomais pretendentais 2022 metų Laisvės premijai gauti.
 • PIENAS: Lietuvoje energijos kainoms pasiekus vienas didžiausių Europoje, pieno pramonei konkuruoti eksporto rinkose tampa labai sudėtinga, teigia sektoriaus atstovai: šių metų pirmąjį pusmetį lietuviškų pieno produktų į ne Europos Sąjungos šalis eksportuota jau 27,7 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu – 34 tūkst. tonų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikalinga Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+7 +13 C

 

+5 +12 C

+8 +14 C

+4 +12 C

 

+8 +13 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s