respublika.lt

Edmundas Bartkevičius: Apie sugriautą miškininko prestižą - straipsnio komentarai:

 • j
  jeronimas 2022 rugsėjo 30 13:08:21

  Kam nepatiko mano nuomone isreiksta komentare po siuo rasiniu??Nesikeikiau,neorganizavau karo ar chuliganisku veiksmu,nieko neizeidinejau,???Tiesiog keleta kalusimu autoriui pateikiau,ir pasiuliau kartu paavazineti po miskus mano gimtojo rajono ir paziureti kaip atrodo miskai realybeje,o ne vaizduoteje sedint kabinete??Gal grazinkit komentara i vieta,gal teiksis atsakyti ir nuotraukoje pavaizduotas "ponas"??

 • V
  Vilniuje 2022 rugsėjo 29 09:45:06

  prieš pat urėdijų 'reformą' prieš kalėdas buvo negailestingai pervažiuota su buldozeriais per Balsių mišką. Iškirto gerus medžius, pasidarė Verkių urėdija gero pinigo ir paliko savartyną. Tipo parką steigs. Tai kiek metų tas savartynas miške ir liko. Nei kas sutvarkė, nei kas išvalė. Ir po tokio brutualaus akto mes turime gerbti miškininkus? Labai netoli nuo jų administracijos apsilankyti ir įsivertinti, kaip tą syk 'įsisavino finansavimą" Miškui žala padaryta didelė, didelės krūvos malkų taip ir pūva jau penkmetį, o kiek granulių iš jų galima buvo pagaminti.

 • K
  Kas ? 2022 rugsėjo 26 17:58:32

  Pasakykite kas sunaikino urėdijas ,kai miškai buvo pripažinti geriausi pasaulyje ? Ar tik ne išverstaskuris skvernelis su navicku ?

 • m
  miškininkas 2022 rugsėjo 25 19:33:20

  taisau klaidą: Miškų reforma -tai skandinavų ir mūsų oligarchų užmačia ir t.t.

 • m
  miškininkas 2022 rugsėjo 25 18:26:24

  LTSR kasmet kirsdavo 3 mln. m3 medienos Lietuvos mi6kuose, o 3 mln. m3 medienos atveždavo iš Rusijos. Dabar kerta 6 mln. m3 mūsų miškuose. Lietuvoje kasmet iškertama plynai 9 tūkstančiai ha miško. Miškų reforma -tai skandinavų mūsų oligarchų užmačia,kad netrukdomai sunaikinti miškus (kaip laivyną)

 • R
  Rūškanas vidurnaktis 2022 rugsėjo 25 09:00:43

  Miškininkus suėdė erkės

 • PASLAUGA: Kėdainių rajono taryba pritarė siūlymui nuo kitų metų sausio 1 dienos pensijos sulaukusius asmenis ir neįgalius keleivius vežioti nemokamai.
 • MOKYKLA: Patvirtintos atnaujintos bendrosios programos, kurios mokyklose bus pradėtos diegti nuo 2023 mokslo metų, pranešė Nacionalinė švietimo agentūra.
 • APSKUNDĖ: Už piktnaudžiavimą nuteistas Seimo narys Petras Gražulis ir jo advokatas Rolandas Tilindis Lietuvos Aukščiausiajam Teismui apskundė nuosprendį.
 • DUOMENIS: Registrų centras, gavęs informacijos apie galimai neteisėtą duomenų disponavimą, penktadienį kreipėsi į teisėsaugą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo - centrą pasiekė informacija apie galimai neteisėtą disponavimą kelerių metų senumo žemės sklypų kadastro duomenimis, tam tikra informacija apie nuosavybės teises.
 • PAJAMOS: Energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad Europos Sąjungos energetikos ministrų tarybos posėdis Lietuvai buvo sėkmingas, kadangi jame buvo pritarta išlygai, pagal kurią pigiai elektrą gaminančios šalys turės pasidalinti viršplaninėmis pajamomis su ją perkančiomis valstybėmis.
 • BAUDA: Kauno apygardos teismas dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną nuteisė Latvijos pilietį ir skyrė jam 7 tūkst. eurų baudą, pranešė prokuratūra.
 • PILIETYBĖ: Seime svarstomas siūlymas, kad siekiant įteisinti dvigubą pilietybę iš Konstitucijos būtų išbraukti jos ribojimai ir perkelti į atskirą konstitucinį įstatymą.
 • ELEKTRA: Seimas atmetė parlamentaro Petro Gražulio pateiktas Elektros energetikos įstatymo pataisas, siūlančias numatyti kompensacijas įmonėms dėl padidėjusių elektros kainų.
 • LAISVĖ: Seimo Laisvės premijų komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus piliečius iki 2022m. spalio 31d. teikti prašymus su siūlomais pretendentais 2022 metų Laisvės premijai gauti.
 • PIENAS: Lietuvoje energijos kainoms pasiekus vienas didžiausių Europoje, pieno pramonei konkuruoti eksporto rinkose tampa labai sudėtinga, teigia sektoriaus atstovai: šių metų pirmąjį pusmetį lietuviškų pieno produktų į ne Europos Sąjungos šalis eksportuota jau 27,7 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu – 34 tūkst. tonų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikalinga Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+7 +13 C

 

+5 +12 C

+8 +14 C

+4 +12 C

 

+8 +13 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s