Trečiadienio horoskopasnuotraukos

2021 rugsėjo 01 05:00:00

Astrologinė prognozė rugsėjo 1-ajai, trečiadieniui

 

 

AVINAS. Tikėtina, kad atskleisite artimo žmogaus problemą, keisto jo elgesio priežastis. Arba patys susivoksite savo vidiniame pasaulyje dėl kilusių dilemų. Tai palengvins svarbų pasirinkimą.

JAUTIS. Viskas gali pasisukti palankia linkme. Sėkmė lydės ir darbus, ir pramogas. Palanku preliminariai tartis dėl galimų uždarbio šaltinių, bendradarbiavimo ar pan.

DVYNIAI. Šiandien noriai bendrausite ir darbuositės. Galbūt įsigysite daiktą, kurio seniai troškote. Galimos pajamos iš nuomos, smulkios komercijos. Visgi lengva apsigauti. Pasisaugokite sukčių.

VĖŽYS. Paaštrės jūsų intuicija, komercinė uoslė. Regis, nestokosite įdomių idėjų ir energijos joms įgyvendinti. Yra tikimybė sulaukti pasiūlymų darbo, verslo, reklamos sferoje.

LIŪTAS. Palanki diena meninei veiklai, socialiniams interesams, labdarai. Kol kas nederėtų užsiimti sunkiais fiziniais darbais, reikštis viešumoje. Venkite svaigalų, neaiškių vaistų.

MERGELĖ. Kolektyvas, draugai ragins kažko aktyviau imtis. Problemų gali kilti dėl to, kad nelabai atskirsite geras paskatas nuo destruktyvių. Galite būti suklaidinti ir nukentėti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien be atvangos dirbsite ir rankomis, ir liežuviu. Darbe, viešumoje labai svarbu galvoti, ką kalbate, kokį požiūrį ginate. Jeigu tuo klausimu nesate tikri žinovai, verčiau nesiginčykite.

SKORPIONAS. Galima nuveikti daug naudingų darbų, tik reikėtų nepamiršti, kad sėkmė, tikslo pasiekimas turi savo kainą. Paisykite įstatymų. Galite gauti reikšmingą žinią iš užsienio.

ŠAULYS. Gali būti, kad gausite žinią, žadančią reikalingas permainas ar paskolą. Neskubėkite sunaikinti dokumentų, senų laiškų - jų gali prireikti. Nors turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas, šiandien lengvai galite prisidaryti naujų.

OŽIARAGIS. Šiandien turėtų sektis tarpininkauti, derėtis, megzti bendradarbiavimą, partnerystę. Draugiškai aiškinkitės santykius, kolegiškai pasidalinkite patirtimi, žiniomis.

VANDENIS. Ši diena sukels ūpą visame kame siekti tvarkos, švaros, taupumo ir tvarumo. Arba šito reikalaus kažkas kitas, o jums teks į tai atsižvelgti. Turbūt jums rūpės pagerinti savo išorinį įvaizdį ar išspręsti medicininę problemą.

ŽUVYS. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūryboje, sporte, darbe su vaikais. Visgi koją kaišioti gali konkurentai, pavyduoliai ir nevengiantieji pasinaudoti svetimu geru. Arba būtent jūs negalėsite nurimti, kad konkurentui gerai sekasi.

Geros dienos!

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net