Svarbiausias A.Mamontovo albumas atgims trumpamnuotraukos (5)

2019 liepos mėn. 11 d. 11:32:26 Perskaitė 1150

Andrius Mamontovas drauge su Lietuvos kameriniu orkestru rugpjūčio 30 d. Trakų pilies kieme surengs paskutinį koncertą, kuriame atliks savo albumą „Šiaurės naktis. Pusė penkių“.

 

Idėja daugiau kaip prieš 20 metų sukurtą albumą prikelti naujam skambesiui A.Mamontovui kilo po pasirodymo praėjusių metų festivalyje „Midsummer Vilnius“. Muzikantas kartu su orkestru šį albumą žiemą įrašė geriausia pasaulyje tituluojamoje Londono studijoje „Abbey Road“, vėliau didžiausiose šalies arenose surengė sausakimšus jo pristatymo koncertus.

„Visada žinojau, kad „Šiaurės nakties“ atgimimas turi būti laikinas, bet labai stiprus. Pastaruosius metus gyvenau šiuo albumu - su juo keldavausi ir eidavau miegoti, juo kvėpavau, jame buvau. Atėjo laikas padėti tašką ir judėti pirmyn, todėl praktiškai paskutinę vasaros dieną albumas bus sugrotas paskutinį kartą“, - sako A.Mamontovas.

Pasak muzikanto, po šių metų koncertų buvo aišku, kad reikia paskutinio akcento, apibendrinančio šį ypatingą muzikos etapą. Daug žmonių, kurie norėjo šį albumą išgirsti gyvai, neturėjo progos, kadangi visi bilietai buvo greitai išgraibstyti. A.Mamontovo teigimu, koncertas Trakų pilies kieme bus ta ypatinga proga išgirsti šią programą ir kartu visiems laikams atsisveikinti su atgimusiu albumu.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net