Skarlet Johanson ir jos skyrybų istorijanuotraukos

2020 sausio mėn. 03 d. 09:39:33 Perskaitė 2061

Tarp nominantų, pretenduojančių gauti prestižinį „Auksinių gaublių“ apdovanojimą, yra ir Holivudo aktorė Skarlet Johanson (Scarlett Johansson, 35). Ji nominuota už vaidmenį filme „Santuokos istorija“ („Marriage Story“). Galbūt įtaigiai skyrybų dramą suvaidinusiai aktorei padėjo jos pačios išgyventos skyrybos?

 

2020 metų sausio 5 dieną Beverli Hilse vyksiančioje „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonijoje dėl geriausios draminio filmo aktorės vardo S.Johanson varžysis su Rene Zelveger (Rene Zellweger), Sintija Erivo (Cynthia Erivo), Soira Ronan (Saoirse Ronan) ir Šarlize Teron (Charlize Theron).

Filmas „Santuokos istorija“ pasakoja apie iš pažiūros tvirtą meilę, kurią niekais paverčia S.Johanson suvaidintos herojės persikėlimas iš Niujorko į Los Andželą - moteriai tenka išgyventi sunkias skyrybas su savimyla teatro režisieriumi, kurį vaidina Adamas Draiveris (Adam Driver).

Palankiai kino kritikų ir žiūrovų įvertintas „Netflix“ filmas „Santuokos istorija“ žavi pagrindinių aktorių vaidyba, kuri esą „skausmingai realistiška“ ir įtaigi. Galbūt įsijausti į vaidmenį garsiajai aktorei padėjo jos gyvenimo patirtis.

S.Johanson pirmą kartą ištekėjo 2008-aisiais už kanadiečio aktoriaus Rajano Reinoldso (Ryan Reynolds). Jų santuoka iširo po trejų metų gyvenimo kartu. Antrąjį kartą, 2014 metais, Skarlet ištekėjo už Prancūzijoje gyvenančio žurnalisto Romeno Doriako (Romain Dauriac), su kuriuo susilaukė dukros Rouzės Doroti (Rose Dorothy). Ir ši santuoka taip pat nebuvo tvirta - 2016-ųjų viduryje pora išsiskyrė ir ilgai bylinėjosi dėl dukros globos. Lengvai įsimylinti, kaip pati pripažįsta, S.Johanson jau 2017-ųjų pavasarį pradėjo susitikinėti su populiarios JAV laidos „Saturday Night Live“ scenaristu Kolinu Džoustu (Colin Jost). Šių metų pavasarį pora pranešė apie sužadėtuves. K.Džoustui tai būtų pirmoji santuoka.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net