Princui Hariui bus sumokėta kompensacija už paparacių darytas nuotraukasnuotraukos

2019 gegužės mėn. 16 d. 22:18:50 Perskaitė 543

Princui Hariui bus sumokėta kompensacija už paparacių darytas jo išsinuomotos vilos nuotraukas. Bakingemo rūmai ketvirtadienį pranešė, kad agentūra „Splash News“ sutiko sumokėti neįvardytą sumą ir oficialiai atsiprašė princo bei jo žmonos Meghan. Pasak rūmų, Sasekso hercogas atsiprašymą priėmė.

 

„Splash News“ paparaciai sausio 9-ąją iš sraigtasparnio fotografavo poros išsinuomotą namą netoli Oksfordo esančiame vaizdingame Kotsvoldso regione, be kita ko, jų svetainę bei miegamąjį. Princo advokato Gerrardo Tyrrellio duomenimis, po dviejų dienų nuotraukas paskelbė Londono „Times“ bei kitos žiniasklaidos priemonės.

34-erių Haris tada kreipėsi į teismą Londone dėl privačios erdvės pažeidimo. Pasak G. Tyrrellio, Haris ir Meghan nuomojosi šią vilą todėl, kad ji yra nuošalioje vietoje. Paskelbus nuotraukas, jie nebesijautė saugiai ir dvejų metų nuomos sutartį nutraukė.

Šiuo metu Haris ir Megan su savo prieš dešimt dienų gimusiu sūneliu Archie'iu gyvena Frogmoro kotedže Vindzoro pilies teritorijoje.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net