Po ilgos ligos mirė švedų dueto „Roxette“ narė M.Fredrikssonnuotraukos

2019 gruodžio 10 15:00:52

Būdama 61 metų amžiaus po ilgos ligos mirė švedų popmuzikos dueto „Roxette“ narė Marie Fredriksson. Kaip praneša transliuotojas BBC, žinią apie moters mirtį patvirtino jos vadybininkė.

 

Švedijos popmuzikos žvaigždė M. Fredriksson, kuri 1986 metais kartu su Peru Gessle sukūrė duetą „Roxette“, mirė pirmadienio rytą po ilgai trukusios ligos.

„Su dideliu liūdesiu turime pranešti, kad mirė viena iš mūsų didžiausių ir mylimiausių artistų“, – teigiama M. Fredriksson šeimos pranešime. 

Remiantis pranešimu, M. Fredriksson mirė gruodžio 9-osios rytą „po 17 metų trukusios kovos su vėžiu“.

„Tu buvai pati nuostabiausia draugė daugiau kaip 40 metų“, – reaguodamas į M. Fredriksson mirtį sakė „Roxette“ dueto narys P. Gessle.

2002 metais dainininkei aptiktas smegenų auglys, jis buvo pašalintas operacijos metu ir vėliau M. Fredriksson skirtas ilgas chemoterapijos kursas. Po ilgo gydymo moteris apako viena akimi ir suprastėjo jos klausa. Be kita ko, ji dar ilgai negalėjo kalbėti. 2005-aisiais atlikėja teigė, „kad pastarieji treji metai buvo labai sunkūs“, bet pridūrė, kad jau pasveiko ir daugiau nebetaikomas gydymas.

2016 metais M. Fredriksson paskelbė, kad nutraukia koncertinius turus, ir rašė, kad „pastarieji 30 metų buvo nuostabūs“.

Atlikėja pasaulinio masto sėkmės sulaukė XX amžiaus dešimtajame dešimtmetyje su tokiais hitais, kaip „The Look“, „Joyride“ ir „It Must Have Been Love“.

Moteris su vyru Mikaeliu užaugino du vaikus. Dukteriai Inez Josefin 26 metai, o sūnui Oscarui – 23-eji.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net