Po beveik 40 metų pasirodė naujas ABBA albumasnuotraukos

2021 lapkričio 05 08:55:00

Kultinė švedų grupė ABBA po beveik 40 metų pertraukos išleido naują studijinį albumą. Nuo vidurnakčio „Voyage“ galima įsigyti ir internete, ir kompaktinių ar vinilinių plokštelių, tai pat kasečių pavidalu. Albume yra jau iš anksto paskelbtos dainos „I Still Have Faith In You“, „Don’t Shut Me Down“ ir „Just A Notion“ bei septyni nauji kūriniai, atliekami Agnethos Fältskog, Björno Ulvaeuso, Benny Anderssono ir Anni-Frid Lyngstad.

 

Ketvertukui tai yra devintasis studijinis albumas ir pirmasis po „The Visitors“, kuris pasirodė 1981 metų lapkričio 30-ąją. Po paskutiniojo savo TV koncerto 1982 metų pabaigoje grupė išsiskirstė - keliems dešimtmečiams. Nuo tada būta daug ABBA kompiliacijų, tačiau visas albumas su naujais studijiniais įrašais nebuvo išleistas.

Rugsėjį ABBA paskelbė apie naują albumą. Šių metų spalį B. Anderssonas britų laikraščiui „The Guardian“ sakė, tai bus paskutinysis albumas, naujų įrašų atlikėjai neplanuoja.

Kitais metais numatytas dar vienas didelis ABBA projektas „Abba Voyage“. Specialiai tam skirtoje salėje Londone nuo gegužės pabaigos scenoje pasirodys virtualūs grupės narių atvaizdai ir gyvai grojanti grupė.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net