Pirmadienio horoskopasnuotraukos (1)

2021 gegužės 31 05:00:00 Perskaitė 597

Astrologinė prognozė gegužės 31-ajai, pirmadieniui

 

AVINAS. Pajusite energijos antplūdį, kūrybinį įkvėpimą. Ryžtingiau veikti jus turbūt skatins draugai, bendraminčiai. Regis, susivoksite, ką daryti, jeigu turite dilemų dėl meilės ar draugystės.

JAUTIS. Tai turėtų būti produktyvi diena konkretiems žmonėms, žinantiems, ko nori. Jeigu nesiryžtate nieko keisti, siekti, tai susitaikykite su tuo, ką dabar turite ir kokie padariniai jūsų laukia.

DVYNIAI. Galimi reikšmingi susitikimai su užsieniečiais, intelektualais. Jeigu mokotės, studijuojate, turėsite progą pademonstruoti ne tik žinias, bet ir išradingumą, sukantis iš padėties.

VĖŽYS. Ši diena nepraeis veltui, jeigu imsitės reikalų, susijusių su finansais, draudimu, paveldėjimu, psichologija. Tikriausiai pasiseks išspręsti kurį nors iš turtinių-piniginių klausimų. Galbūt jums grąžins seną skolą arba suteiks žadėtą paskolą.

LIŪTAS. Regs, iš dalies susitarsite dėl jums aktualių dalykų. Taps aiškesni aplinkinių motyvai, verčiantys juos prieštaringai elgtis. Apie tai pasikalbėjus, atsiras daugiau pagarbos ir supratimo.

MERGELĖ. Gali tekti grįžti prie pradėtų ir nebaigtų darbų ar prisiimti atsakomybę už kai kurias reformas. Galbūt pagaliau pasiryšite išsamiai pasitikrinti sveikatą, tobulinti darbo metodus ar net keisti darbo vietą.

SVARSTYKLĖS. Jus gali nustebinti išryškėję vaikų ar antrosios pusės pomėgiai, talentai. Tiek jiems, tiek jums pravartu pagilinti užsienio kalbų žinias bei įgūdžius. Artimiausiu metu jų prireiks labiau nei anksčiau.

SKORPIONAS. Kursite planus, susijusius su šeiminiu gyvenimu, gyvenamąja vieta, namų aplinkos atnaujinimu, persikraustymu ir pan. Galimas vertingas pirkinys, skirtas šeimai.

ŠAULYS. Domėsitės politika, sportu, socialinių tinklų diskusijomis, o ypač ekonominiais ir verslo klausimais. Nepraleiskite progos atnaujinti svarbią pažintį, sudaryti verslo ar reklamos sutartį.

OŽIARAGIS. Gali tekti tartis dėl darbo sąlygų, apmokėjimo, draudimo, palūkanų. Derėtų labiau pasidomėti antrosios pusės ir vaikų poreikiais. Ir ne tik pasidomėti, nes tuos poreikius svarbu patenkinti.

VANDENIS. Būsite jautrūs, linkę į prisiminimus, nuotaikų kaitą. Galbūt apsispręsite aktualiu darbo, verslo klausimu. Svarbu, kad sprendimo nelemtų emocijos. Pasitelkite racionalumą.

ŽUVYS. Tikėtina, kad šiandien padarysite kai kurias išvadas, panagrinėję nesenus įvykius, aplinkinių poelgius, jų padarinius. Galima konfidenciali informacija, kuria verta pasinaudoti.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net