respublika.lt

Ona Valiukevičiūtė: nacionalinėje televizijoje matau daug trūkumų - straipsnio komentarai:

 • ramunai 2019 lapkričio mėn. 23 d. 19:50:00

  ,KADA LABAI LAISVAS,LABAI NEPRIKLAUSOMAS,LABAI NEPOLITIKUOJANTIS, MINTANTIS IS TAUTOS 41 MLN JEWRU, PRIKLAUSYTU TAUTAI O NE BUTU KAZKOKIO BROJLERIO VAGIU GAIDYNO TVARTELIO RUPORU.Lrt nuostatai ar ju laikomasi,ne. visuomeninis transliuotojas, kurio misija – tarnauti visuomenei, teikiant objektyvia, patikima informacija šalyje ir pasaulyje gyvenantiems Lietuvos žmonems, kurti ir transliuoti profesionalias švieciamasias, kulturines ir pramogines programas, telkiancias ir vienijancias pažangai.

 • amen 2019 spalio mėn. 23 d. 21:07:58

  kuo skiresi hercogiene ir ozolas

 • ... 2019 spalio mėn. 23 d. 13:27:29

  Kaimynas sako.Televizija pageretu,jei uzdainuotu onute per pageidavimu koncerta.

 • Rimtas zmogus 2019 spalio mėn. 23 d. 12:34:26

  Kalti “protingi rinkejai” isrinke oligarcha su visomis ivairiomis padugnemis kartu.

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 23 d. 11:43:23

  M. Žiedas - diktorius, kaip diktorius. Tačiau jo filmų dubliavimas yra žemiau kritikos (gali pasiklausyti pats), Bendrai, dubliavimas yra žemo lygio.

 • Išsifantazavo apie 2019 spalio mėn. 22 d. 16:33:02

  LTV užgrobimą nr.2 Čia kremliaus žinios?

 • senis 2019 spalio mėn. 22 d. 13:20:11

  dar viena neigalioji paciulbejo. Atseit, viskas blogai, pinigu nera, bet jus ten laikykites! Kaip laikytis eiliniam lietuviui, kuris jau 30 metu neturi savo televizijos, priverstas ziureti nusibodusi Solovjova? Kodel tiems pridurkams, miliutems, jakilaiciams, pumprickaitems, ir kitoms senmergems skiriama 40 milijonu euru metams, ir darykite, ka norite? Kas ten per ekskursijos, uz mokesciu moketoju milijonus? Negi seime jau 141 valiukeviciute, ir visa uzsislaptinusi 100 metu? Jeigu LRT tv yra uzsislaptinusiu kgbistu stabas, tai tegu ji islaiko Putinas.

 • Domas 2019 spalio mėn. 22 d. 12:14:52

  Lietuvos televiziją gali išgelbėti tik vienas žmogus tai Ona Vliukeviąiūtė. Tai faktas

 • Rimtam žmogui 2019 spalio mėn. 22 d. 10:27:20

  Čia jūs taip pasigyrėte ar pasišaipėte iš savęs? Nes tikrai rimtas žmogus tokių komentarų nerašytų ir kitų ,,kolchoznikais" nevadintų. Tai visiškai nerimto, neišsilavinusio, netgi kvailoko žmogaus požiūris. Juk čia komentatoriai, kaip ir ponia Onutė daugumoje rašo teisybę apie LRT. Ji, televizija labai suprastėjo ir tapo vienpusiška propagandos sakykla.

 • Onutei 2019 spalio mėn. 22 d. 08:23:07

  REIKĖJO ANKSČIAU UŽSIDĖTI AKINIUS. Gal daugiau būtumėt pastebėjusi.

 • Užgrobta nacionalinė televizija 2019 spalio mėn. 22 d. 07:08:56

  Labai žemas lygis-atsibundi su baisiu suvalkietišku akcentu rėžiančiu ausį-plius plastmasinis Kenas.Žvygauja visa televizija-amerikiečių tankai atvažiavo į kaimą-kokia laimė-tik ką jie čia veikia už 10 000 km?.Priglaudė degradavusias "Dviračio žinias"-kur nuo pastovaus tyčiojimosi iš žmonių jau du pagrindiniai "dviratininkai"-Ruplėnas su Šerėnu iškeliavo į dausas 30 metų anksčiau.Dešimtys milijonų kelionėms laivu Bumblowsky savai šaikelei-keliaukit už savus.-Mildažytės,Kelmickaitės pletkai apie nieką-jau nekalbant apie 10 vedėjų iš komercinių atbėgusių į LRT-klusni Delfi propogandininkė Budrienė-dar padarė didesnį jovalą negu Siaurusevičius iš skydinės.

 • Safyras 2019 spalio mėn. 22 d. 06:48:51

  Pasižiūri Lietuvos televizijų laidas, paklausai radijo laidų ir supranti, jog viskas tapo preke : pigiai pirk, gražiai įpakuok ir parduok kaip didžiausią brangenybę...Dabar bet kas gali tapti režisieriais, aktoriais, dainininkais, projektų komisijų nariais, tačiau jų kokybė smarkiai sumažėjo. Dingo graži lietuvių kalba, o pilna pasipūtusių šou vedėjų , jumoristų, kurie ne juokina, bet liūdina savo "menu". Norint kažką parodijuoti, reikia turėti išskirtinį talentą, o ne tik pasikraipymą scenoje, kur nežinoma net kaip elgtis.. Partijos, visokio plauko komitetai, verslininkai nori išlaikyti savo įtaką žiniasklaidos priemonėse, tačiau užmiršta, kad prieš 30 metų nereikėjo tiek apsaugos darbuotojų, kad eilini chuliganizmą sutramdytų, niekas neprašė žalos atlyginimo už bet ką, o teatro spektakliuose vyravo menas, o ne meno parodijos.. Dabar taip nužygiavome į kapitalizmą, kad surinkome iš jo visas šiukšles, bet ne grožį.

 • LRT jei taip ir toliau greit pasieks dugna 2019 spalio mėn. 22 d. 06:47:51

  ten isviso, nera ka ziureti gal tik tautine propaganda Panorama paziuri, kaip ozyno ruporas pasauli mato, o siaip Seimui kazka reikia daryti, kad manka gorbaciova visai LRT nedamustu. ziauru...

 • tegul 2019 spalio mėn. 22 d. 05:07:30

  gereu papasakoja kaip ja i seima rinko ir kas,

 • Jo 2019 spalio mėn. 21 d. 23:49:11

  Teisingai kalba apie LRT. Tik nepridėjo, kad visi, tiek vedėjai, tiek dalyviai, ypač „kucharka“ (ypač ji tokiu storu nemaloniu balsu) žvengia, ne juokiasi, o žvengia ir vauksi , jei dėl ko nustemba, kaip šunys prieš mėnulį - vaaaau, vaau, vau. Tai kur kultūra? Žemas lygis, deja. Nors tai ne komercinis kanalas, o mokesčių mokėtojų pinigai.

 • Ko 2019 spalio mėn. 21 d. 23:40:09

  dabar varyti ant p.Onutes,juk pasake teisybe,tai kam pykti,atmeskim emocijas,liks nuoga realybe,jei patinka Valstybine televizija,tai sveikinu,girkit

 • natalija 2019 spalio mėn. 21 d. 22:31:12

  KAIP TOKIOS ONUTES SEDI NE SAVO VIETOJE TAI TAIP IR VYKSTA JAU MATYT BIJO BUTI ISGUITA TAI PRAGYDO

 • **** 2019 spalio mėn. 21 d. 22:05:03

  Iš,kur ištraukė šitą bobą?

 • kaunietis 2019 spalio mėn. 21 d. 21:47:55

  dar betrūko ,kad iš mokesčių mokėtojų išlaikoma LRT transliuotų komercinę reklamą... Žmonės iš viso nebežiūrės LRT.

 • Budriškis 2019 spalio mėn. 21 d. 21:47:43

  Ponia Ona - jei nori dainuot dainuok ,jei nori šokti šok .Tik nepolitikuok ir nekritikuok ,nes tam proto n e r e i k i a .

 • Rimtas zmogus 2019 spalio mėn. 21 d. 21:01:33

  Oho kaip loja kolchozniku elektoratas...

 • Ale 2019 spalio mėn. 21 d. 20:58:50

  Kodėl įvairios informacijos apie įvykius pasaulyje turime ieškoti kituose šaltiniuose? Kodėl negirdime išsamios informacijos, analizės, paaiškinimų, o viskas pateikiama skubriai ir trumpai. Ar būtinai reikia žiūrėti visą dieną laba Lietuva? O kur diskusijos, pašnekesiai su žmonių grupėmis? Pvz., klausiausi apie Raudonojo kryžiaus problemas, kodėl mums apie tai tylima? it t. t. Kodėl apie Seimo darbą neinformuojama aiškiai ir išsamiai, o akcentuojamos reitenos? Liūdna LRT, gal atgaivinkite Lietuvos TV?

 • Vytautas 2019 spalio mėn. 21 d. 20:36:11

  Ne tik LRT, bet ir kitų komercinių kanalų neįmanoma žiūrėti be pykčio. Yra toks muzikinis kanalas Liuks, kuriame reklamuojasi ištvirkėliai ir siūlo sekso paslaugas ne tiesiogine prasme, bet užuominomis ,kurias jau supranta ir nepilnamečiai. Ieškodamas ką nors geresnio netyčia kartais pataikau ant LIUKS, tai momentaliai perjungiu, nes negaliu to kanalo žiūrėti nors ir gera muzika, bet tik dėl gėdingos informacijos.

 • senolė 2019 spalio mėn. 21 d. 20:33:15

  vis dėl to seime pasirodo yra tautos atstovė, gaila ,kad tokių mažai , kiti mūsų mūsų išrinktieji deja , sėdi seime ir kala sau milijonus. Gerbiama Onute, didžiausia padėka jums už tai, kad žinote ,kas jumis tikėjo ir rinko. Nežinau , delfis ar priklauso LRT , BET delfis tarnauja tik konservatoriams o ne tautai . Apie demokratiją delfis negirdi... Sėkmės Jums, Onute .

 • LRT turi tik vieną trūkumą 2019 spalio mėn. 21 d. 20:27:45

  kad ji neuždaryta.

 • Aciu gerb.Onutei 2019 spalio mėn. 21 d. 20:04:14

  Labai teisingai pastebėjote ,kad mokesčių mokėtoju TV yra biedna ,ne įdomi programomis,čia ne dalyvauja eiliniai kaimo ,vienkiemių žmones,seniūnai , rajonu merai ,žemėtvarkininkai ,kiek daug jie gali pasakyti.Vyksta daugumoje pletkininkiu žemo lygio laidos .Labai neįdomi laida “susitikimas po metu”,tiesiog tuščias numeris.Turime skauduli Lietuvos kaima,jo tuštėjima,kodel nėra analizės,kodel jis katastrofiškai tuštėja? Manoma kad vadovauja šiam objektui ne į tuos ratus atsisėdusi ...

 • lrt 2019 spalio mėn. 21 d. 19:58:09

  tai kgb tarnu ruporas, tai senosios deutienes, juknevicienes, bilotaites, simonytes,damos su supuvusia konservu morale, tai gentviliniai su cmilytem, tai tulpes su dezutem, tai kupriukas muzikantas, tai slykstuoliai broileriai su mordom. Kada atsibus tie konservu fanatikai, juk tauta tiek sunaikinta ir toliau tai tesiasi su visokiais pranckieciais ir kitais ieciais

 • petras 2019 spalio mėn. 21 d. 19:56:00

  LRT nusirito iki tokio lygio ,kad mazdaug metai kaip is viso nustojau ja ziureti, o apie laida "duokim garo" is vis neverta dabar ja ziureti , visa laida skirta patiems muzikantams-patys ir klauso ja nes netiesiogine is anksto gabalais irasinejama ...tuscias reikalas is jos . Radijas irgi baigia nusiristi, kai kurias laidas kartoja gal tris kartus per diena o apie muzikos ypac lietuviskos repertuara -suka ir suka tas pacias melodijas...zmones kartais skambina i studija ,bet is ten tiktai atskalbinejimai -taigi net tarybiniais laikais ko gero buvo lygis aukstesnis!!!

 • ne tuos isrinkom ponai 2019 spalio mėn. 21 d. 19:35:32

  atejus i valdžia naujiems, „valstieciams ir žaliesiems“ (tai buvo didelis pasmagejimas po 27 metu socdemu- konservatoriu švytuokles), nuo pirmos minutes prasidejo išpuoliai ju atžvilgiu. Pirmoji tona kažkodel „uždave“ „taurioji“ visuomenine televizija: nedelsiant viena dama, kur labai daili, bet kaskart užsiminus apie laimetoju partija, atrodo, iškart buna vapsvos ir bites geliama, prieš kamera buvo pasodinta. Beveik nuo pirmos nakties, nuo rinkimu rezultatu aptarimo nacionaline televizija sujudo kaip pavoju pajutes širšiu avilys: nusistovejusia monolitine vos ne, liaudiškai šnekant, „mafijine chebra“ norima išstumt! O kaip paaiškejo, kad naujoji valdžia kartais norejo gero, norejo, kad Tauta arielkos mažiau gertu, kaip užkure Lietuva! Kokios pašaipos prasidejo, koks kilo triukšmas del pažado dovanoti tautinius rubelius vaikams. Iškart imta svaicioti apie nauda partijai. Vadinasi, pamaitinti alkana, sušildyti sušalusi - jau reklama? Tai ko verta ta visuomenine televizija, išlaikoma mu

 • uhu 2019 spalio mėn. 21 d. 19:23:09

  Norint nematyti trukumu reikia paprasciausiai LRT ir kitu LR TV kanalu neziureti ka as jau keleta metu sekmingai darau... Turiu palydovine ir pasirinkima is keliu tukstanciu kanalu, kai kuriuose nera net JOKIOS reklamos, anonsu...- filmu ar laidu metu, tai tiesiog svente po LR smarves. O LRT dabar pagrindine landsberginiu dezinformacojos kanalas...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATIDAROMAS: po keleto mėnesių pertraukos, kurią lėmė koronaviruso pandemija, liepos 15 dieną lankytojams bus atidaromas viršutinis Eifelio bokšto aukštas.
 • BEDARBIAI: JAV toliau lėtėja atleidimų tempas – praėjusią savaitę prašymus bedarbio išmokoms gauti pateikė 1,3 mln. amerikiečių.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti pirmaisiais metais, nugyventais prezidentaujant G.Nausėdai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +13 C

 

+16 +17 C

 +18 +20 C

+16 +19 C

 

+19 +21 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1286 PLN - 4.4765
RUB - 80.4584 CHF - 1.0624
GBP - 0.8992 NOK - 10.6885

Nuorodos