Netikėta draugystėnuotraukos (4)

2020 gruodžio 24 21:10:29 Perskaitė 2190

Ne vienas nustemba sužinojęs, jog garsųjį virtuvės šefą, 54 metų britą Gordoną Ramzį (Gordon Ramsay) sieja nuoširdi draugystė su modelių pasaulio įžymybe Džidži Hadid (Gigi Hadid, 25).

 

Paklaustas apie šią draugystę, penkių vaikų tėvas G.Ramzis juokauja: „Už puikius santykius su savo vaikais turiu būti dėkingas Džidži Hadid. Mano vaikai, ypač dukterys, mane dievina ne todėl, kad esu geras virėjas, bet todėl, kad kalbuosi su Dž.Hadid. Jiems tai imponuoja ir dėl to tampu itin reikšmingas."

Pasak žurnalo „People", G.Ramzis ir JAV supermodelis susipažino 2016 metais filmuodamiesi TV realybės šou „Masterchef Celebrity Showdown" ir nuo to laiko liko draugais. Virtuvės garsenybė dažnai įkvepia jaunąją mamytę (ji šių metų rugsėjį pagimdė dukrytę) eksperimentuoti virtuvėje. „Džidži man neseniai į „Instagram" atsiuntė pagaminto makaronų patiekalo vaizdelį bei aprašymą ir paklausė: „Šefe, ką manai?" Atsakiau: „Mergaite, tai labai gerai. Tiesą sakant, iš tiesų patiekalas buvo puikus", - apie bendravimą pasakojo G.Ramzis.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net