Kylanti žvaigždė - Margo Robi

2014 balandžio mėn. 20 d. 10:12:56 Perskaitė 1883

Gražuolės Margo Robi (Margot Robie) neįmanoma nepastebėti - ekranuose pasirodžius filmui „Volstryto vilkas“, efektinga blondinė iškart patraukė vyriškosios publikos dalies dėmesį. Vos 23 metų Margo jau tapo žurnalų blizgiais viršeliais heroje, paklausia aktore ir sekso simboliu.

„Made in Australia“

Margo Robi gimė 1990 metų liepos 2 dieną Australijoje. Jos vaikystė buvo nuostabi ir be rūpesčių, augo senelio ūkyje, apsupta naminių gyvūnų ir nuostabių kraštovaizdžių, daug laiko praleisdavo paplūdimyje. „Aš mokėjau skaldyti malkas ir nuo ryto iki vakaro plaukiodavau burlente“, - prisimena Margo. Atrodytų, apie ką dar galima svajoti? Bet M.Robi, dar ankstyvoje vaikystėje prisižiūrėjusi gražių Holivudo filmų, panoro tapti aktore. „Mano idealas visada buvo Greisė Keli, - pasakoja ji. - Kai ji kadre, negaliu sulaikyti ašarų. Tas pats Merlina Monro (Marilyn Monroe) - neįmanoma atitraukti akių... Jos gali vaidinti komedijoje, o po sekundės jau sukelti jums isteriją“.

Įkvėpta M.Monro ir G.Keli pavyzdžių, baigusi mokyklą, Margo persikėlė į Melburną, ketindama išmėginti laimę dideliame mieste. M.Robi pasisekė, ji beveik iš karto gavo vaidmenį australų seriale „Kaimynai“, kuriame kadaise karjerą pradėjo Kaili Minoug (Kylie Minogue). Iš pradžių Margo vaidmuo buvo visai mažytis, bet paskui komedijos kūrėjai nutarė jį išplėtoti - taip aktorė gimtojoje Australijoje tapo žinoma. Netrukus jaunoji Margo pasiryžo išvykti į JAV bandyti laimės Holivude, ir, reikia pasakyti, ilgai laukti žvaigždžių valandos neteko. M.Robi net neturėjo savo agento, tačiau siūlymų vaidinti serialuose nestigo. Ji vaidino detektyviniame „Žmogžudysčių skyriuje“ ir dramatiniame „Pan Am“. Po pastarojo serialo Margo JAV tapo populiari. Bet tikrosios sėkmės M.Robi sulaukė po filmo „Volstryto vilkas“. Tegu ir nedidelis vaidmuo, užtat koks! Pirma, aktorė filmavosi su Leonardu Dikapriju (Leonardo DiCaprio), antra - pas legendinį režisierių Martiną Skorsezę (Martin Scorsese) ir trečia, dėl daugybės intymių scenų filme M.Robi galėjo „pademonstruoti prekę iš visų pusių“. Būtent po „Vilko“ apie gražuolę prakalbo visi. „Jei kada ir ateina laikas apsinuoginti, tai tik tada, kai kitoje kameros pusėje stovi M.Skorsezė, - sako Robi. - Savo filmuose seksą jis pateikia kaip ir smurtą - maksimaliai tikroviškai“. Tiesa, Margo prisipažįsta labai išgyvenusi, kad atviros scenos nepatiks tėvams, o paskui privertė juos duoti garbės žodį, kad nerodys filmo Australijoje gyvenantiems seneliui ir močiutei, pas kuriuos praleido visą vaikystę.

Asmeniška ir vieša

Vos M.Robi pasirodo filmavimo aikštelėje, jai iškart pripaišomas koks nors romanas. Amerikos bulvarinė spauda dėl Vilo Smito (Will Smith) ir Džeidos Pinket (Jada Pinkett) skyrybų kaltina būtent Margo. Aktoriai susitiko filmuojant komediją „Fokusas“, paskui laikraščiai rašė, esą Vilas tiek pametė galvą dėl 23 metų blondinės, kad nutarė skirtis. Žinoma, tiesos mes nesužinosime, bet, kaip sakoma, dūmų be ugnies nebūna. Apie romaną su L.Dikapriju irgi buvo šnekama, tačiau kai kas teigė, kad jokių santykių tarp aktorių nebuvo. „Margo ne Leo skonio, jam patinka aukštos, modelio išvaizdos merginos“, - rašė bulvariniai leidiniai.

Pati M.Robi, aišku, žino, ką apie ją šneka kiti, bet paskalų visai nekomentuoja. „Nesu pasirengusi publikai atskleisti asmeninio gyvenimo, - sakė ji žurnalui „Elle“. - Man dar labai trūksta patirties: per filmo „Volstryto vilkas“ atranką turėjau trenkti antausį Leonardui Dikaprijui ir sudaviau per stipriai... Rimtai išsigandau, kad mane areštuos, bet Leo nusijuokė, o Martinas Skorsezė pasiūlė vaidmenį!

O dabar Margo filmuojasi kino juostoje „Z for Zachariah“ ir, kaip kalbama, filmavimo aikštelėje užmezgė tikrą romaną - šįkart tai ne geltonosios spaudos prasimanymas. Aktorė pradėjo susitikinėti su filmo direktoriumi Henriu Eitkenu (Henry Aitken).

Parengta pagal dienraščio „Respublika“ priedą „TV publika“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net