Kas jungia M.Jampolskį ir I.Puzaraitęnuotraukos (1)

2019 lapkričio mėn. 02 d. 07:00:13 Perskaitė 3807

Gerai žinomi televizijos veidai - aktorius Marius Jampolskis ir atlikėja Irūna Puzaraitė - vienas sėkmingiausių duetų lietuviškoje muzikoje. Netrukus jau dešimtį bendradarbiavimo metų švęsiantys atlikėjai džiaugiasi pilnomis salėmis bei neišsenkama žiūrovų meile ir pristato naują dainą „Kas mus jungia“.

 

Nors dueto istorijoje būta visko - ir nuosmukių, ir pakilimų, nesikeičia tik vienas dalykas. Kad ir ką jie kalbėtų ar darytų, juos vis vien laiko pora. Pasitaiko išties kurioziškų situacijų, pasakoja M.Jampolskis: „Žmonės prieina ir nuoširdžiai gailisi, kad mums nepavyko tapti šeima, sakydami: skaičiau, Mariau, spaudoje apie jūsų žmoną, žinokit, graži ta jūsų žmona, bet Irūna būtų labiau tikusi. Arba dar keistesni klausimai: „Mariau, per televiziją sakė, kad jums gimė mergaitė, o Irūnai berniukas. Jie susipainiojo ar jums gimė dvynukai?“

Marius ir Irūna šypsosi girdėdami panašias kalbas ir prisipažįsta, kad per dešimt metų nė karto nėra susipykę. „Gal iš tiesų būtume geri sutuoktiniai“, - juokauja atlikėjai. Savo kūrybos gerbėjams duetas pristato naujausią dainą „Kas mus jungia“.

 

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net