Kaip tarė, taip ir padarė...nuotraukos

2017 gegužės 23 14:40:45

Pavarčius senus „Laisvalaikio“ interviu ir pasidomėjus, apie ką svajojo,  kokiais ateities planais dalijosi žinomi žmonės, bei žvilgtelėjus į jų šiandieną, prisimeni taisyklę, kad svajoti reikia garsiai ir atsargiai, nes svajonės pildosi. Pasitvirtina ir kita tiesa – reikia apgalvotai rinkti žodžius, nes galima ir prisišnekėti...


Svajojo apie „Travel“, turi „balinėtojai.lt“

Talentingas aktorius Leonardas Pobedonoscevas (37) duodamas interviu „Laisvalaikiui“ ne kartą sakė, jog jo svajonės susijusios ne su materialiais turtais, o su didžiausia jo aistra - kelionėmis. Prieš dešimtmetį - 2007 m. - jis svarstė, jog būtų smagu dirbti vedėju „Travel“ kanale ir daug keliauti. Jo norai nepasikeitė ir po kelerių metų. „Kadangi stogą mes turime, ratai yra, elementari svajonė – keliauti ir nesirūpinti, kad iššvaistysiu pinigus ir grįžus nebus iš ko už elektrą sumokėti. Nei aš rūmų noriu... na, gerai, norėčiau turėti namuką Nidoje. Bet man prioritetas - kelionės“, - 2011 m. kovą sakė jis, o labiausiai į širdį kritusia šalimi įvardijo Italiją. Šiandien galima konstatuoti, jog svajonę jis įgyvendino, tiesa, jo svajonių kryptis kiek pasikeitusi – maždaug prieš porą metų su šeima išvykęs į Balį, aktorius  jau kurį laiką taip ir gyvena tarp Lietuvos ir egzotiškosios Balio salos. Anot Leo, gyvenimo būdas Balyje labai skiriasi nuo europietiško, bet tuo ir žavi. Ten niekas nestresuoja stovėdamas eismo spūstyje, nesiskundžia dėl prasto oro ar didelių kainų. Egzotiškų kelionių įkvėpta šeima įkūrė savo „Facebook“ puslapį, kurį pavadino „Balinėtojai“, bei tinklalapį balinetojai.lt, kuriuose dalijasi patarimais, įspūdžiais ir kelionių patirtimi su tais, kurie nori trumpam, o gal ilgam pakeisti ne tik aplinką, bet ir mąstymą, taip pat siūlo savo programas ir ekskursijas turistams, padedančias atrasti Balio salos grožį ir pramogas. „Balinėtojai“ internete turi dešimtis tūkstančių sekėjų.

Išlaukė tinkamo laiko ir prisikvietė gandrus


Atlikėjo ir televizijos laidų vedėjo Deivido Norvilo–Deivio (36)  žmona Renata Norvilė (37) save vadina laiminga moterimi, tačiau prieš keletą metų ji atskleidė, jog turi vieną troškimą. Duodama interviu „Laisvalaikiui“ 2011 m. sausį sakė: „Dabar mano visos svajonės išsipildžiusios. Aš turiu viską. Galbūt ateityje norėčiau dar vieno vaikelio. Deivis tam labai prieštarauja, bet viskam savas laikas.“ Tuo metu Renata jau augino paauglę dukrą Vanesą iš pirmos santuokos bei 2010 metais jai ir Deiviui gimusį sūnų Emilį. Kaip ir sakė Renata, viskam savas laikas. Ir tas laikas atėjo, o Deivis apsigalvojo - 2016 m. rugsėjo 14 dieną porai gimė dar vienas sūnus Rėjus. Vardą jaunėliui išrinko Deivis.

Svajonę išpildė sūnus


Žinomas dainininkas Žilvinas Žvagulis (51) labai didžiuojasi savo sūnumis Ąžuolu, Ryčiu ir Vakariu, tačiau visuomet truputį pavydėjo draugams, auginantiems dukras. 2002-ųjų lapkritį duodamas interviu „Laisvalaikiui“ jis prisipažino: „Pasvajoju apie dukrą, bet, deja, jokie patarimai nepadeda.“  Dukros garsus vyras taip ir nesusilaukė, bet, kaip pats Žilvinas sakė, jo klaidą ištaisė vyriausias sūnus Ąžuolas, su žmona atlikėja Ineta Puzaraite-Žvaguliene 2015 m.susilaukęs dukters Barboros. Tai, pasak žinomo senelio, yra jo svajonės išsipildymas, o anūkėlė - mažoji jo lepūnėlė. Ineta šiuo metu laukiasi, tad visai netrukus Ž.Žvagulis antrą kartą taps seneliu.

Dar mokykloje žinojo kuo bus

Į žiniasklaidos akiratį Gabrielė Martirosianaitė (26) pateko 2008-aisiais, pasipuošusi „Mis Lietuvos“ karūna. Tuo metu ji dar buvo mokinė, tačiau jau tada buvo tvirtai nusprendusi studijuoti žurnalistiką arba lietuvių filologiją. Panašu, jog tituluotai gražuolei pavyko suderinti visas trokštamas sritis. Baigusi lietuvių kalbos ir literatūros studijas 2013 m. tituluota gražuolė dirbo žurnaliste viename sporto temomis rašančiame portale, o nuo tų metų rudens ji dirba vienos radijo stoties laidų vedėja. Tituluota gražuolė debiutavo televizijoje ir vedė ne vieną geriausiu eterio laiku rodomą projektą. Lietuvių filologijos diplomas merginai labai pravertė - lietuvių kalbos inspektoriai teigia, jog priekaištų dėl kalbos taisyklingumo Gabrielei neturi, o tai, kalbant apie pramoginių laidų vedėjus, retas atvejis. Neapleido gražuolė ir madų pasaulio – ji turi savo prekės ženklą bei kuria išskirtinius odinius aksesuarus, kartais demonstruoja drabužius ant podiumo ar dirba fotomodelio darbą.

Bavarai prisišnekėjo?

Kultinė grupė „B'Avarija“ daugiau nei prieš dešimtmetį dar mėgavosi šlovės spinduliais, populiarumu ir gerbėjų dėmesiu. Veikiausiai patys atlikėjai Vilius Tarasovas, Deivydas Zvonkus ir Juozas Liesis tikėjosi, kad jų sėkmė tęsis dar ilgai, tad kai 2002 m. liepos 18 d. „Laisvalaikis“ pasiteiravo, kas turėtų atsitikti, kad grupė „B'Avarija“ iširtų, bavarai atsakė labai šmaikščiai: „Žemė turėtų pakeisti savo orbitą.“ Žemė savo orbitos nepakeitė, nors grupės „B'Avarija“ koncertus dar 2007 m. buvo galima suskaičiuoti ant rankos pirštų. Tiesa, patys grupės nariai ilgai bandė neigti gandus apie grupės iširimą ir teigė, kad grupė tik pristabdė savo veiklą. 2009 ir 2015 m. grupė buvo trumpam atsikūrusi, bet bendros veiklos nebetęsia. Galbūt tie itin reti atvejai, kai „bavarai“ ant scenos pasirodo drauge, ir verčia žemę nekeisti savo orbitos.

Meilė jaunesniems išliko

Žurnalistė, TV projektų vykdomoji prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė (42) niekada nestokojo humoro jausmo, tad kai 2008 m. spalį „Laisvalaikis“ jos pasiteiravo, kokį savo poelgį pavadintų beprotiškiausiu, atsakė: „Visuomet įsimyliu jaunesnius.“ Tuo metu Rūtos širdies draugas buvo 7 metais jaunesnis Alvidas Kavaliauskas, su kuriuo 2010 m. Rūta susilaukė dukters Lėjos. Prieš porą metų Rūta ir jos dukters tėvas pasuko skirtingais keliais, bet R.Lukoševičiūtė ilgai viena nebuvo – 2016 m. rugsėjį po pusmečio draugystės ji susituokė su 15 metų jaunesniu Mariumi Dauda ir tapo R.Lukoševičiūte-Daudiene.

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net