respublika.lt

Ištvanas Kvik atidaro antrąjį restoraną - straipsnio komentarai:

 • m
  manau 2022 birželio 03 21:32:08

  vienas geriausių verslinykų Lietuvoje. Pradėjo nuo nulio, o dabar štai jau du restoranai sostinėje. Net Uspaskis galėtų pavydėti.

 • K
  Klausimėlis 2022 birželio 02 21:23:49

  Dar prie sovietų, būnant komandiruotėse Maskvoje, atkreipiau dėmesį, kad maitinimo įstaigose su pavadinimų Kavinė, patekdavai į paprasčiausią savitarnos valgyklą, kurioje įpildavo kavos iš puodo. Vilniuje gi, pvz. Literatų kavinėje aptarnaudavo oficiantai, grodavo muzika. O restoranai, dažname rajonų centre, nekalbant apie didesnius miestus, turėdavo orkestrus ir ten vakarais jie grodavo, galima buvo šoktj. O kaip yra Ištvano restoranuose, ar jie- paprasčiausios sovietmečio lygmens kavinės, ar valgyklos su padavėjais, ar vieta kur galima ne tik pavalgyti, bet ir praleisti linksmai laiką? O čigonas Ištvanas- šaunuolis.

 • K
  Klaipėda 2022 birželio 02 09:11:13

  Sėkmės, ponas Ištvanai. Ačiu, kad kuriate darbo vietas, rūpinatės žmonėmis, gyvenate. Jeigu būsime Vilniuje, užsuksime.

 • k
  kas per pavadinimas? 2022 birželio 02 08:15:17

  kur ta graži lietuviška kalba ritasi?

 • L
  Lietuvis 2022 birželio 01 16:53:56

  P. Ištvanas puikus žmogus ir jį gerbiu, kad jis puikiai kalba lietuviškai, integravosi į mūsų gyvenimą, turi puikią šeimą ir parodo, kad gražiai gyventi gali ir čigonai, ir lietuviai, ir žydai, ir kt. Lietuvos piliečiai. Ačiū jam už puikius jo muzikinius pasirodymus.

 • K
  Kai 2017-03-05 Ievą užkasė prie Kėdainių čigonų namų, 2022 gegužės 31 14:32:37

  po 10 dienų 2017-03-15 spauda klausė: ——Ar Lietuvos čigonus kada nors pavyks integruoti į visuomenę? *** Pasakų siūlais siūtoje byloje čigonai nuteisti IKI MIRTIES. Vieną jų, rašė spauda, prokuroras SMAUGĖ, kad „prisipažintų“: „I.Strazdauskaitės budelis perėjo į kvailą ataką: apkaltino prokurorą smaugimu“, 2018-06-22 Iš areštinės paleistas E.Dragūnas apie sulaikymą: „Buvo ašarinės dujos, smaugimai“, 2020-09-01 ĮRODYTA: romai žmonių nežudo, nežudė jie byloje minimų latvių. NEĮRODYTA, kas ir kur Ievą pagrobė bei užkasė prie čigonų gyvenvietės Kėdainiuose: I.Strazdauskaitės nužudymu kaltinamos gaujos vadeiva: „Aš ne žudikas“, 2019-05-19 *** Demokratinėje Lietuvoje klesti Rusofobija (rasite 2 dalių rašinyje BALTAVEIDŽIŲ SKERDYNĖS). Klesti ir Romofobija, nors telefoniniai sukčiai žmones APIPLĖŠIA, o čigonai būrimu tik AUKLĖJA lengvatikius. Sėkmės, Ištvanai!

 • M
  Molas 2022 gegužės 30 15:15:16

  Skaniausia arkliena mieste! :))

 • S
  Sekmes 2022 gegužės 30 13:27:48

  IR ACIU UZ MALONIA ZINIA. P .ISTVANAS priklauso zmones jungiantiems asmenims,jo sypsena,malonus elgesys tiesiog zavi.Nekalbu apie jo talenta graziai dainuoti.sekmes ir dainuojant,ir versle,visai komandai,seimai. Pavadinimas restorano idiotiskas nei sis nei tas,jei jau ne cigoniskas zois,tai galetu but koks skambus ar savas lietuviskas.Tikiu,kad restoranu dar bus ir atsiras jam puikus vardas.

 • A
  Aldona 2022 gegužės 30 10:50:29

  Toi tarptautine mafija organizos kita lochotrona kaip buvo su afera kovidla ir visi užsidaris.

 • RINKA: Būsto nuosavybės, kainų ir nuomos palyginamasis tyrimas parodė, kad Lietuva patenka į Europos šalių, kurių gyventojai valdo daugiausiai gyvenamojo nekilnojamojo turto, tačiau pagal būsto vertę ir nuomos kainas esame Europos vidutiniokai.
 • REIDAS: Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, birželio 24–27 dienomis vykdys transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimus.
 • PAŽEIDĖJAI: Per tris mėnesius sostinėje priverstinai nuvežtos 755 ne pagal kelių eismo taisykles paliktos transporto priemonės – 480 iš neįgaliesiems skirtų vietų.
 • SPAUDA: Lietuvos paštui pranešus apie planus nuo kitų metų maždaug du-tris kartus didinti leidinių prenumeratos pristatymo kainas miestuose, susisiekimo ministras sako, jog kainas didinti reikia, tačiau kartu ketinama keisti žiniasklaidos rėmimo modelį.
 • MAISTAS: Seimas nutarė nesvarstyti siūlymo taikyti lengvatinį pridėtinės vertės mokesčio tarifą visiems maisto produktams.
 • AKCIZAI: Deklaruotos visų akcizinių prekių akcizų įplaukos per penkis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, padidėjo 4,3% – iki 640 mln. eurų, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija.
 • TVARKA: Ilgąjį Joninių savaitgalį dirbs gausesnės policijos pajėgos – jos užtikrins viešąją tvarką masiniuose renginiuose, organizuos reidus neblaiviems ir viršijantiems greitį vairuotojams išaiškinti.
 • POSĖDŽIAI: Pirmadienį, birželio 27 d., šaukiami nenumatyti Seimo plenariniai posėdžiai - juos sušaukti nutarė Seimo valdyba.
 • RIBOJIMAI: Europos Komisija patikslins išaiškinimą, kaip įgyvendinti ribojimus, susijusius su Europos Sąjungos sankcionuotų prekių gabenimu tranzitu tarp pagrindinės Rusijos dalies ir Kaliningrado srities, pranešė prezidentas Gitanas Nausėda.
 • PRAMONĖ: Seimo narys Kęstutis Masiulis siūlo krašto apsaugos ministrui Arvydui Anušauskui skatinti ukrainiečių gynybos pramonės perkėlimą į Lietuvą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar skiepytumėtės nuo beždžionių raupų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+18 +27 C

+20 +28 C

 

+19 +26 C

+29 +33 C

+24 +34 C

 

+22 +28 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-6 m/s