Grįžo įkvėptasnuotraukos

2019 vasario mėn. 09 d. 11:00:28 Perskaitė 711

„Susitikome po 9 metų pertraukos“, - plačiai šypsodamasis sako žinomas iliuzionistas. Keletą valandų Mantas Wizard praleido su Vilniuje pirmą kartą viešinčiu Didžiosios Britanijos magijos genijumi Džeimsu Moru (James More), iš kurio prieš dešimtmetį savo pasirodymui pasiskolino vieną triuką.

 

„Su Džeimsu susipažinomemagų suvažiavime, tuomet pamačiau vieną jo atliekamą numerį, kuris man labai patiko ir tiko mano pasirodymui. Paprašiau jo leidimo naudoti triuką. Jis leido. Vėliau ne kartą susirašinėjome, prašiau jo patarimų, tariausi dėl keleto kūrybinių minčių. Susitikę Vilniuje tikrai turėjome apie ką pakalbėti. Gavau iš jo ne vieną vertingą pamoką“, - šypsosi Mantas Wizard.

Džeimsas Moras - magijos genijus, pavergęs „Youtube“. Šiandien vienu vertingiausių ir populiariausių magijos pasaulio deimantų laikomas britas išgarsėjo 2013 m., kuomet pasirodė D.Britanijos TV šou „Britain‘s Got Talent“. Tuomet jis užkariavo ne tik teisėjų, televizijos žiūrovų, bet ir „Youtube“ simpatijas.

Netrukus jį pastebėjo ir didžiausia pasaulyje gastroliuojanti magijos trupė „The Illusionists“. Darbas su šiuo šou kūrėju Džeimsui Morui atnešė dar didesnę šlovę.

„Su džiaugsmu stebėjau jo įspūdingą karjerą. Jis klasikinius didžiuosius triukus su dėžėmis pavertė šiuolaikiškomis iliuzijomis. Džeimsas turi Dievo dovaną - ir įspūdingai atrodyti scenoje, ir būti šiltu bei draugišku žmogumi. Be to, jis turi puikų skonį triukams“, - pasakoja Mantas Wizard.

Mantas Wizard jau beveik 15 metų važinėja po pasaulį, semiasi žinių ir mokosi iliuzijos meno. Jis niekuomet nepraleidžia progos pažiūrėti kitų magų pasirodymų, nes niekas jo taip neįkvepia, kaip susitikimai su kolegomis. Tai viena priežasčių, kodėl jis ir pats nekantriai laukia Vilniuje pirmą kartą pasirodysiančių „The Illusionists“.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net