Griežtai slaptos vestuvėsnuotraukos

2014 kovo mėn. 28 d. 15:17:09 Perskaitė 1057

Televizijos žvaigždė, modelis, aktorė, verslininkė Kim Kardašian (Kim Kardashian, 36 m.) ir dainininkas, dainų autorius, prodiuseris, verslininkas Kanjė Vestas (Kanye West, 33 m.) žada nuo žiniasklaidos slėpti visas savo vestuvių, kurios vyks gegužę, detales.

Kalbama, kad vedybų ceremonijos svečiai turės pasirašyti konfidencialumo sutartį ir atiduoti saugoti savo mobiliuosius telefonus, taigi renginys bus nufilmuotas jaunikiui ir nuotakai priklausančia kamera. 

„Visi svečiai praeis pro saugumo tarnybą, įskaitant garsiausius poros draugus“, - pasidalijo žiniomis informuotas šaltinis. Tokio slaptumo priežastis yra Kim ir Kanjė noras parduoti vestuvių nuotraukas. Beje, du garbės svečiai galės išvengti kitų pakviestųjų likimo.

„Kanjė niekad gyvenime nedrįs paprašyti Jay Z ir Bijonsę pasirašyti konfidencialumo sutartį arba atimti iš jų telefonus. Jis žino, kad nė vienas iš jų neapvils jo pasitikėjimo“, - pridūrė šaltinis.

Neseniai spaudoje pasirodė kai kurios poros vedybų sutarties detalės: pagal ją Kim gaus po 1 milijoną dolerių (apie 2,5 mln. litų) už kiekvienus santuokos su Kanjė metus, taip pat jai atiteks jų vilos Bel Ere nuosavybės teisės.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net