Dž.Seimur - atvirai apie plastines operacijasnuotraukos

2019 lapkričio mėn. 20 d. 16:05:35 Perskaitė 1970

Džeinė Seimur (Jane Seymour), išgarsėjusi vaidmeniu kultiniame seriale „Daktarė Kvin“, nežiūrint nebejauno amžiaus, atrodo tiesiog puikiai. 68 metų aktorė visada tvirtindavo, kad niekada nėra kreipusis į plastikos chirurgus.

 

Tačiau neseniai duodama interviu staiga nusprendė atvirai prisipažinti sakiusi netiesą. Aktorė nepatikslino, kokios būtent operacijos jai buvo atliktos, tačiau teigė, kad stengėsi neperlenkti lazdos. Pasak Dž.Seimur, ji buvo ypač atsargi su botoksu. „Aš baiminausi, kad veidas gali tapti nejudrus, ir kaip tada būčiau galėjusi vaidinti?“ - pasakojo ji. Užtat to, kad pasididino krūtinę, Dž.Seimur nebeslėpė. Beje, kaip mano pati, ji turėjo pateisinamą priežastį. „Aš pasididinau krūtinę todėl, kad bijojau, jog žlugs santuoka. Kažkodėl maniau, kad taip sugebėsiu ją išgelbėti...“, - pasakojo Džeinė.

Deja, tai jai nepadėjo. Dž.Seimur buvo ištekėjusi net keturis kartus ir tiek pat kartų išsiskyrė. Pirmosios dvi santuokos buvo bevaikės, o su trečiuoju vyru, verslininku Deividu Flinu (David Flinn), per 11 santuokos metų susilaukė dviejų vaikų. O su ketvirtuoju sutuoktiniu, aktoriumi ir prodiuseriu Džeimsu Kiču (James Keach), jos dvynukų Džono ir Kristoferio tėvu, ji gyveno net 20 metų. Šiuo metu aktorė yra ne viena, ji susitikinėja su 70-mečiu britų režisieriumi Deividu Grinu (David Green). Tačiau tekėti už jo neskuba. Džeinė nusprendė, kad keturių santuokų jai per akis. „Nematau nė vienos priežasties, dėl kurios pasiryžčiau tai daryti. Man visiškai pakanka to, kad dabar jaučiuosi visiškai laiminga“.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net