D.Trampo rašybos klaidos juokina interneto vartotojusnuotraukos (2)

2019 birželio mėn. 13 d. 17:41:46 Perskaitė 1562

JAV prezidento Donaldo Trampo rašybos klaidos socialiniame tinkle tviteryje toliau juokina interneto vartotojus.

 

Ketvirtadienį tviteryje paskelbtoje žinutėje D. Trampas rašė, kad neseniai buvo susitikęs su „Prince of Whales“, tai lietuviškai reikštų: buvau susitikęs su „banginių princu“.

Iš tiesų JAV vadovas norėjo parašyti, kad buvo susitikęs su „Prince of Wales“ - Velso princu Charlesu, kai dalyvavo Didžiojoje Britanijoje vykusiuose 75-ųjų sąjungininkų išsilaipinimo Normandijoje metinių minėjimo renginiuose. Deja, prezidentas padarė klaidą ir buvo išjuoktas interneto vartotojų, nors gana greitai buvo paskelbta pataisyta žinutė

Be kita ko, toje pačioje JAV vadovo žinutėje buvo dar vienas netikslumas. Jis rašė „susitikau su Anglijos (JK) karaliene“. Iš tiesų karalienė Elžbieta II yra Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės karalienė, ir Anglija yra tik jos dalis.

Tai jau ne pirmas kartas, kai D. Trampas skelbia tviteryje žinutes su klaidomis. JAV vadovas yra entuziastingas socialinės žiniasklaidos vartotojas ir dažnai skelbia įvairius pranešimus. Tviteryje JAV prezidentas turi apie 61 mln. sekėjų.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net