Driu Berimor: Gėlės ir širdys - patikimiausi dalykai pasaulyjenuotraukos

2014 balandžio mėn. 19 d. 13:48:58 Perskaitė 1278

Sulaukusi trejų metų, ji jau buvo nusifilmavusi dešimtyje reklamų ir tiek pat televizijos filmų. Septynerių metų tapo kino žvaigžde ir netrukus - alkoholike, narkomane, nesėkmingų santykių rekordininke. Tik peržengusi 35 metų slenkstį pagaliau atrado ramybės uostą ir tapo laiminga šeimos moterimi, kuri šiandien laukiasi antrosios dukrelės.

Dosjė

Driu Blait Berimor gimė 1975 m. vasario 22 d. Kalver Sityje (JAV, Kalifornija) aktorių Džeidės ir Džono Berimorų šeimoje. Jos proseneliai Morisas Berimoras ir Džordža Driu Berimor, Morisas Kostelas ir Maja Kostelo bei seneliai Džonas Berimoras ir Dolores Kostelo buvo aktoriai.

Vos 11 mėnesių Driu pasirodė televizijos reklamoje.

Kai sulaukė trejų metų, jos CV jau puikavosi 10 reklamų ir 10 televizijos filmų.

Būdama penkerių nusifilmavo kino juostoje „Altered States”.

Septynerių metų amžiaus Driu vaidino Stiveno Spilbergo filme „Ateiviai”.

Kai sukako devyneri, vaidino filme „Naikinanti ugnis”. Tuo pat metu išgyveno tėvų skyrybas.

Būdama14-os metė mokyklą.

15-os padavė teismui prašymą, kad iš jos mamos būtų atimtos motinystės teisės, ir bylą laimėjo. Išleido autobiografiją „Prarasta maža mergaitė”.

Būdama 16-os susižadėjo su vieno iš Holivudo prodiuserių anūku Lelandu Heivardu, bet po kelių mėnesių sužadėtuvės buvo atšauktos.

Sulaukusi 17-os apsigyveno su muzikantu ir aktoriumi Džeimiu Voltersu. Jų bendras gyvenimas truko vienerius metus.

Būdama 19-os pelnė vardinę žvaigždę Holivudo žvaigždžių alėjoje ir ištekėjo už baro savininko Džeremio Tomaso. Santuoka truko 3 mėnesius.

20-ies įkūrė savo kino kompaniją „Flower Films”.

Sulaukusi 26 - erių ištekėjo už kanadiečio Tomo Gryno. Santuoka truko 6 mėnesius.

2002 m. užmezgė draugystę su „The Strokes” būgnininku Fabricijumi Morečiu. Jų santykiai truko penkerius metus.

2005 m. pasirodė dokumentinis filmas „Mano pasimatymas su Driu”.

2011 m. pradžioje susipažino su dvejais metais jaunesniu aktoriumi ir meno kūrinių prekeiviu Vilu Kopelmanu, buvusio „Chanel” generalinio direktoriaus sūnumi.

2012 m. birželį, būdama 37 metų, D.Berimor ištekėjo už V.Kopelmano. Į savo vestuves ji nepakvietė mamos.

2012 m. rugsėjo 26 d. pagimdė dukrelę Oliv Berimor Kopelman.

2014 m. sausį išleido fotografijų albumą „Ieškok to visur”.

2014 m. pradžioje įkūrė savo kosmetikos liniją „Flower”.

Driu Berimor citatos

Būdama maža labiausiai troškau būti tikra, kad tėvai visada ateis manęs pasiimti iš mokyklos.

Sulaukusi ketverių maniau, jog privalau dirbti, nes mes neturėsime iš ko sumokėti už butą.

Aš leisdavau laiką ne su bendraamžiais, bet su mamos draugais naktiniuose Los Andželo klubuose. Po „Ateivio” mama manimi naudojosi kaip bilietu.

Apie mane vaikystėje galėjai sakyti: „Pažiūrėkite į ją ir auklėkite savo dukras visiškai priešingai.”

Aš nelaikau tėvų blogais žmonėmis. Jie paprasčiausiai suklydo: jiems nereikėjo turėti vaikų. Jie tam visiškai nebuvo pasiruošę.

Negalima tikėtis iš žmogaus to, ko jis negali duoti. Jis nekaltas - tiesiog neturi to, ko tu lauki.

Nuoskauda - našta, ji labai apsunkina. Aš to svorio nesitampau.

Nesigraužk, jei per gyvenimą tenka keliauti ne su vėjeliu. Kai bus negera - pakelk galvą: tikrai pamatysi saulės šviesą.

Žinau, kas yra pažeminimas. Nesakau, kad visiems verta tai patirti, bet man vertėjo - kad suprasčiau, jog būtina jausti dėkingumą. Vienintelis jausmas, kurį yra prasmės jausti, - tai dėkingumas.

Iki šiol neturėjau žalio supratimo, kokie turėtų būti vyro ir moters santykiai. Pastaruosius penkerius metus mano gyvenimas nuostabus. Viskas savo vietose.

Aš visada norėjau didelės šeimos, nes niekada jos neturėjau.

Prieš 20 metų, kai buvau 19-os, pasiėmiau mažytį automatinį fotoaparatą ir ėmiau fotografuoti. Tada nebuvo išmaniųjų nei mobiliųjų. Dabar fotografuoju jau profesionaliai. 20 metų fotografavau daiktus, kuriuose mačiau širdies formą. Gėlės ir širdys - patikimiausi, gražiausi dalykai pasaulyje.

Visada galvojau, kuo nusikaltau, ir ieškojau savo problemų šaltinio savyje. O paskui supratau, kad turiu liautis tai dariusi, jeigu noriu būti laiminga dabar.

Aš tik norėjau šiek tiek sulėtinti savo gyvenimo tempą. Pradėjau viską daryti dėl savęs, o ne dėl kažko kito, ir galiausiai mane aplankė laimė.

Mano santykiai su mama dabar labai sudėtingi. Mes labai skirtingos, mums nelengva bendrauti, nes ilgą laiką gyvenome kiekviena savo gyvenimą. Ji nebuvo mano vestuvėse su Vilu. Mes, kaip dvi suaugusios moterys, viską aptarėme ir priėjome prie išvados, kad taip bus geriau.

Gyvenimas mums pateikia įvairiausių kliūčių, bet vaikai niekada neturi bijoti, kad jų tėvai neateis. Jiems reikia ko nors, kuo jie galėtų pasitikėti.

Kai laukiausi trečią mėnesį, skaičiau knygą apie nėštumą, gimdymą ir naujagimio priežiūrą. Ten buvo parašyta: „Jeigu vaisiui trys mėnesiai, dabar jis didumo sulig didele alyvuoge.” Taip atsirado mano pirmagimės vardas - Oliv.

Pirmiausia aš noriu būti sveika fiziškai ir psichologiškai, todėl manęs nejaudina svoris, šukuosena ir drabužiai. Žinau, kad mano vyras mane myli ne už tai.

Kai mano vyras šypsosi, žiūrėdamas į mane, jaučiuosi gražiausia moteris pasaulyje. Tada esu laiminga.

Parengta pagal „Vakarų ekspresą”

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net