Antradienio horoskopasnuotraukos

2021 gegužės 04 05:00:00 Perskaitė 686

Astrologinė prognozė gegužės 4-ajai, antradieniui

 

AVINAS. Bus galimybių išplėsti pažinčių ratą. Kita vertus, įmanomas draugystės išbandymas, kurį išlaikyti nebus lengva. Jums nederėtų pernelyg pasitikėti draugais. Gali atsirasti tokių, kurie mielai pasinaudos jūsų pinigais, statusu.

JAUTIS. Tikėtina nervinga situacija darbovietėje arba namuose. Nusimato pokalbis, verčiantis daryti išvadas, apsispręsti. Kažkokia permaina gali tiesiogiai ar netiesiogiai jus paliesti, sutrikdyti stabilumo pojūtį.

DVYNIAI. Nerimo neišvengsite, jeigu jums yra aktualūs egzaminai, kiti atsiskaitymai, interviu, konferencija ar kelionė. Situacija atrodys labai nestabili ir neaiški. Turėsite kuo susirūpinti ir tuomet, jei jūsų veikla susijusi su teisėtvarka, inovacijomis.

VĖŽYS. Galite šiek tiek nusivilti, jeigu tikitės paramos iš partnerių, rėmėjų. Apsišarvuokite optimistine nuotaika ir gerais tikslais. Neskubėkite griauti to, ką šiuo metu turite, net jei labai norisi daug ką keisti iš esmės.

LIŪTAS. Šiandien jausitės priklausomi nuo kitų žmonių užgaidų bei valios. Derėtų labiau pasitikėti savimi ir nepaisyti pašaipų ar kažkieno šaltumo. Tačiau labai svarbu, kad jūsų siekiai sutaptų su realiomis galimybėmis.

MERGELĖ. Daug laiko skirsite ūkio ir įvaizdžio reikalams. Gali tekti pasirūpinti ir savo ar artimo žmogaus sveikata. Jeigu nekaip jaučiatės, nenumokite ranka, o atidėkite darbus ir rimtai gydykitės.

SVARSTYKLĖS. Jums nestigs žavesio ir kūrybingumo. Turėtų sektis plėtoti norimą komercinę veiklą. Tikėtina, kad išsivaduosite iš jus sukausčiusių abejonių ir nesunkiai priimsite reikalingus sprendimus.

SKORPIONAS. Vykite šalin negatyvias emocijas bei mintis. Jeigu šiandien kažkas pakryps neplanuota linkme, nenuleiskite rankų, o juo labiau - nenusisukite nuo tų, kuriems reikia jūsų dėmesio.

ŠAULYS. Tikriausiai jums prireiks draugų ir pažįstamų paramos. Galbūt kažkuo pasitarnaus reklama, žiniasklaida. Tačiau gali paaiškėti, kad savo žinias, kompetenciją jūs vertinate geriau nei aplinkiniai. Toks neatitikimas jus nuliūdins.

OŽIARAGIS. Tikėtini rūpesčiai susiję su šeimos pinigais, nuosavybe. Galbūt kažką svarbaus nutarsite komerciniuose, verslo reikaluose. Tačiau tai nėra pati geriausia diena sudaryti sutartis, pirkti ilgalaikio vartojimo prekes.

VANDENIS. Pasistenkite įveikti vidinį inertiškumą, nepasitikėjimą ir nesėdėkite sudėję rankų. Darbuokitės, plušėkite. Pernelyg neimkite į širdį išgirstos kritikos. Jeigu darote, ką galite ir privalote, jūsų sąžinė turėtų būti rami.

ŽUVYS. Šiandien jums svarbesnis bus vidinis, o ne išorinis gyvenimas. Tikriausiai stengsitės daugiau laiko leisti vienumoje. Galite išgirsti įvairių paskalų, neturinčių nieko bendro su tikrove. Galbūt suvoksite, ko jums visiškai nereikia, tačiau yra primetama.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net