Agnė Širinskienė: suprantu humorąnuotraukos (11)

2019 rugsėjo mėn. 22 d. 13:55:03 Perskaitė 2151

 

 

- Ar žiūrite televiziją? Kokias laidas renkatės?

- Labai džiaugiuosi, kad dar turiu laiko žinių laidas pasižiūrėti.

- Kaip reaguojate, kai matote save per TV? Analizuojate, stengiatės iš viso nežiūrėti?

- Manau, kiekvienas žmogus analizuoja, ką jis kalba viešojoje erdvėje. Tai normalu. Lygiai taip pat normalu, kad žiniasklaida domisi politikų veiksmais, užduoda klausimus. Aišku, būna labai apmaudu, kai kartais ne visai etiškos žiniasklaidos priemonės pradeda namuose per langus lipti ar kiemą filmuoti, tai yra, kai iš tikrųjų jau pradedama brautis į privatų gyvenimą. Bet apskritai nematau jokių problemų bendrauti su žiniasklaida.

- Neretai patenkate ir į humoro laidas, esate parodijuojama. Ar įsiskaudinate, kai matote save tokiame kontekste?

- Tikrai ne. Savo kabinete turiu dvi nuotraukas. Viena yra Lietuvos Respublikos prezidento, kitoje nuotraukoje yra mūsų trijulė, nufotografuota prie užkandinės „Keulė rūke“ paveikslo. (Ant sienos prie užkandinės „Keulė rūke“ 2017 m. atsirado grafiti, kuriame „valstiečiai“ Aurelijus Veryga, Ramūnas Karbauskis ir Agnė Širinskienė vaizduojami lyg teroristai - red. past.). Tad tikrai neįsiskaudinu - suprantu humorą. Žinau, kad ir marškinėliai su mano karikatūra yra pardavinėjami. Sveikas humoras, kuris nesityčioja iš žmogaus, tikrai yra normalus dalykas - nematau problemų.

- Nepatyrėte, kad būtų peržengiamos ribos tarp humoro ir jau negražių pašaipų, net įžeidinėjimų?

- Man buvo labai sunku matyti Ramūno Karbauskio nuotrauką, išpieštą klouno veidu. Kai tiesog paimamas žmogaus atvaizdas ir iš jo yra tyčiojamasi. Tokius dalykus matyti tikrai nemalonu. Bet savo atžvilgiu nepastebėjau tokių įžeidžiančių dalykų. Tie pasišypsojimai ar kartais tiesiog pajuokavimai didžiąja dalimi, manau, yra pakankamai nuosaikūs. Politikai su tuo turi susitaikyti.

- Ar aktorius, kurie jus parodijuoja, įsidėmite? Pavyzdžiui, kaip jus parodijuoti pavyko Vitalijui Cololo? Ar patinka „Dviračio žinių“ juokai?

- Tikrai nesistengiu atskirai įsidėmėti aktorių. Esu mačiusi, esu juokusis iš tų įkūnijimų, kuriuos paminėjote. Lygiai taip pat mums buvo labai smagu su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga ir Seimo nariu Ramūnu Karbauskiu apsilankyti prie to „Keulė rūke“ piešinio ir ten nusifotografuoti. Turėjome tikrai gerą fotosesiją.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net