Stilistės Olgos Wiseman grožio patarimai belaukiant Kalėdųnuotraukos (4)

2020 gruodžio 14 00:03:47 Perskaitė 678

Stilistė Olga Wiseman sako, kad pats geriausias vaistas nuo liūdesio - puoselėjimas savo grožio ir artėjant šventėms pataria, kokios priemonės padės namuose karantino metu išpuoselėti sveikus, blizgančius plaukus, kad Kalėdas pasitiktume gražios ir su gera nuotaika.

 


1. Parinkite plaukų priežiūros priemones pagal Jūsų plaukų struktūrą, problematiką, gyvenimo būdą. Šiuo metu specialistai Jums visada pasiruošę patarti nuotoliniu būdu, kas konkrečiai tiks Jums.

2. Palepinkite savo galvos odą detoksikuojančiais pilingais. Tai labai svarbu galvos odai. Išmasažavę pilingu galvos odą Jūs nuimate negyvas ląsteles nuo skalpo, atveriate poras, mažinate pleiskanas, pašalinate riebalinės liaukos perteklių. Tai prevencija prieš slinkimą.

3. Šampūnai, kaukės, balzamai turėtų būti pripildyti natūraliais ekstraktais pagal Jūsų poreikius. Varnalėšų ekstraktas skatina augimą, kaktusų ekstraktas drėkina, kavos ekstraktas stimuliuoja visą galvos odą, biotinas, cinkas stiprina plaukus. Pasitarkite su specialistais, ko konkrečiai reikia Jums.

4. Aliejų ritualai vieną kartą savaitėje Jūsų plaukus pavers kerinčiais. Jojobos aliejus - karalienė visų aliejų, - suteikia elastingumo, drėkina ir maitina plauką. Įmasažuokite aliejų į plaukus ir leiskite kelias valandas šiltai apvynioję rankšluosčiu susigerti visoms naudingoms medžiagoms, tuomet plaukite su Jums parinktomis priežiūros priemonėmis.

5. Išmėginkite tonikus plaukams. Tai puiki papildoma plaukų priežiūros priemonė, galinti padėti mažinti slinkimą, pleiskanojimą ar skatinti augimą.

6. Labai svarbu apsaugoti plaukus ne tik nuo karštų formavimo, džiovinimo priemonių, bet ir nuo šalčio bei šildymo. Šildymo sezonas - dar vienas iššūkis mūsų plaukams. Šiuo metu mūsų plaukams kaip niekad daug reikia drėgmės, todėl drėkinkime ir maitinkime juos aliejais, kaukėmis, balzamais.

7. Atpalaiduojančios vonios su eteriniais aliejais nuramins, atpalaiduos, sugrąžins ramybę ir vidinio grožio balansą. Išpuoselėkite savo grožį belaukdamos Kalėdų.

Kai žmogus skiria dėmesio sau, savo kūnui, odai, plaukams, nuotaika iškart keičiasi, - tai pozityvumo terapija. Sveiki , blizgūs plaukai - vienas iš sveikatos rodiklių arba rezultatas teisingos priežiūros. Būkime gražios.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net