Ieškodami lėktuvų bilietų jau nepasiklysitenuotraukos

2020 sausio mėn. 10 d. 07:00:02 Perskaitė 3253

Įsigyti lėktuvų bilietus siūlo begalė interneto svetainių, ką daryti, kai ne klaidžioti norisi, o viską rasti vienoje vietoje, su kuo daugiau pasirinkimo variantų ir, žinoma, patraukliausiomis kainomis? Jums nereikia naršyti interneto platybėse ieškant pigiausių aviabilietų pasiūlymų. Tereikia užsukti į  aviabilietų paieškos sistemą Skrendam24.lt.


Kainų kalendoriai

Užsienio keliones pamėgę žmonės naudojasi aviabilietų paieškos sistema Skrendam24.lt. Šią sistemą keliautojai itin pamėgę, nes vienoje vietoje galima atrasti ir išsirinkti lėktuvo bilietus iš begalės įvairių oro linijų bendrovių pasiūlymų.

Kadangi Skrendam24.lt nėra priklausoma nuo kokios oro linijų bendrovės, šioje sistemoje objektyviai pateikiamos pačios geriausios bilietų kainos. Minėta bilietų paieškos ir užsakymo sistema yra visiškai automatizuota, taigi sistemos vartotojai itin greitai aptarnaujami – nuo lėktuvo bilieto išsirinkimo iki išsiuntimo keleiviui praeina vos 5 minutės. Šiais laikais tai didelis pranašumas, nes vis daugiau žmonių labiau planuoja ir taupo savo laiką.

Jūsų galimybės naudojantis Skrendam24.lt sistema yra labai plačios, nes galite rinktis bilietus iš daugiau nei 800 aviakompanijų. Paieškos filtre išsirinksite, iš kokio miesto į kokį norite skristi,  kada norite išvykti ir kada parvykti bei su kokia konkrečia aviakompanija norite skristi ir jums išmes įvairiausius pasiūlymus, išsirinksite jums priimtiniausią.

Išsirinktą kelionės variantą galite nusiųsti savo draugams, artimiesiems elektroniniu paštu, taip pat jūsų patogumui galite užsisakyti jums aktualaus skrydžio sekimą elektroniniu paštu, norint rasti pačias geriausias kainas atpigus bilietams.

Skrendam24.lt
pigių skrydžių paieškos sistemoje yra vadinamieji kainų kalendoriai, kuriuose matysite, ar artimiausiomis dienomis yra jums aktualus skrydis už mažesnę kainą.

Tiks ir spontaniškiems keliautojams


Ne paslaptis, kad šiais laikais žmonės mėgsta iššūkius ir keliones renkasi spontaniškai. Tokiu atveju Skrendam24.lt sistema irgi labai patogu naudotis, nes pateikiamos visos pasaulio šalys ir miestai, į kuriuos vykdomi skrydžiai. Paspaudę ant konkrečios šalies, jūs matysite, į kokius dominančios valstybės miestus siūlomi lėktuvų bilietai, taip pat matysite mažiausias kainas (nurodytas 1 asmeniui), kurias sistema ras 24 valandų laikotarpyje.

Pasirinkus skrydį į konkretų miestą ir paspaudus pageidaujamą kalendoriaus datą su nurodyta lėktuvo bilieto suma jums sistema išmes visą kelionės informaciją, tačiau šalia to gausite ir papildomą informaciją, kurioje bus nurodytas pigiausias, geriausias ir greičiausias pasiūlymai, pvz.,
https://skrendam24.lt/search/?session=S19762186.

Tenkinant pasirinkimui, susiveskite keleivių ir kontaktinius duomenis, apmokėkite lėktuvų bilietus, po apmokėjimo į jūsų paštą bus operatyviai atsiųsti bilietai.

https://skrendam24.lt/

Užs. 1310

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net