Grožis keliaujantnuotraukos

2019 liepos mėn. 07 d. 15:17:28 Perskaitė 937

Kiekviena moteris ir keliaudama rūpinasi asmenine higiena, grožiu ir oda. Tačiau į kelionę vykstant su nedideliu lagaminu ar kuprine neretai tenka sukti galvą, kurias priemones su savimi pasiimti būtina, o be kurių galima ir apsieiti.

 

„Camelios“ kosmetikos konsultantė Vaida Bondarenko sako, kad kelioniniame krepšelyje būtinai turi atsirasti vietos apsaugai nuo saulės, dezinfekcinėms priemonėms, o kai kurias grožio procedūras galima atlikti net lėktuve ar automobilyje.

Nors keliaudami mėgstame atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius, pasirūpinti savimi būtina. O svarbiausios higienos ir odos priežiūros priemonės gali užimti nedaug vietos, ypač jei atlieka kelias funkcijas iš karto.

Vienas kremas - ir veidui, ir kūnui

V.Bondarenko pataria kelionėms rinktis mažesnio tūrio priemonių pakuotes. „Mažesnio tūrio galima rinktis ir apsaugą nuo saulės, pavyzdžiui, purškiamą dulksną, kuria paprasta naudotis. Ji tinka ir veidui, ir kūnui“, - sako ji.

Specialistė tikina, kad pakuojant kelioninį grožio krepšelį galima įsidėti tik vieną kremą - tokį, kuris tiks ir veidui, ir kūnui bei saugos nuo žalingo saulės poveikio. „Tuomet rekomenduočiau rinktis iš dermatologinės pusės - svarbiausia neužkimšti veido porų, nepakenkti odai, rinktis iš drėkinančios linijos. Tuomet kremas tiks ir po saulės vonių, po maudynių, nes jis drėkins. Taip pat reikėtų rinktis kremą be metalų, be parabenų, nes toks geriausiai tinka veidui“, - patarimais dalijasi kosmetikos konsultantė.

Taupant vietą kelioniniame krepšyje, vietoje micelinio vandens veido valymui ir atgaivinimui galima rinktis drėgnas servetėles: „Jos ir puikiai nuvalo makiažą, ir odą sudrėkina. Jų būna visokių, ir mišriai odai, ir drėkinančių. Be to, servetėlių būna ir universalių - tinkančių ir veidui, ir intymiai higienai.“

Grožio procedūros

Norint kelionėje palaikyti asmeninę švarą ir higieną, būtina turėti antiperspirantą, intymios higienos servetėlių, dezinfekcinį skystį rankoms - jie praverčia visada. V.Bondarenko rekomenduoja turėti ir keletą vienkartinių veido kaukių lakštuose, nes jas naudoti itin patogu.

„Šias veido kaukes galima naudoti lėktuve, autobuse - bet kur. Tereikia išsilukštenti, užsidėti ir palaikyti keliolika minučių, pamedituoti, nuėmus nereikia nuplauti veido, o likučius įmasažuoti į odą.Tai greitas variantas tonizuoti odą sausame ore“, - tikina specialistė.

Geriausia, sako ji, kelionėje turėti savo šampūną, kuris gali atstoti ir dušo prausiklį bei muilą, yra tinkamas ir galvos, ir kūno odai. Jei jūsų mėgstamas šampūnas neparduodamas mažesnės talpos, V.Bondarenko pataria įsigyti specialius kelioninius buteliukus ir savo priemonių įsipilti tik tiek, kiek sunaudosite kelionėje.

Pailsėti nuo kosmetikos

Kadangi keliaudami stengiamės pailsėti patys, geriau nuo dekoratyvinės kosmetikos pailsinti ir savo veido odą, įsitikinusi specialistė. „Kelionių metu nerekomenduočiau persistengti su dekoratyvine kosmetika ir makiažu. Užtektų blakstienų tušo, lūpų dažų ir plaukų fiksavimo priemonės.“

Ji pataria į grožio krepšelį vietoje skaistalų ir kitų priemonių įsidėti bronzinę pudrą, kuri suteikia auksinį atspalvį veido odai, palygina įdegį. Be to, ta pačia bronzine pudra galima paryškinti dekoltė sritį, net kojas.

„Jei vykstate ten, kur labai karšta, rekomenduočiau turėti vandeniui atsparų tušą, kuris praverčia prakaituojant, nes nenubėga ir nebyra, tinka maudynių metu“, - V.Bondarenko.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net