Vido Bareikio eksperimentainuotraukos

2019 spalio mėn. 07 d. 16:58:43 Perskaitė 844

Jau šiandien per LNK startuoja naujas Vido Bareikio pokalbių ir eksperimentų šou „VIDO VIDeO“, kuris bus rodomas nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 17.30 val. Su studijos svečiais Vidas aptars pačius įvairiausius klausimus - nuo gimdymo skausmų iki šlykščiausio pasaulio maisto, kelionių ir pensijų. Starto proga - interviu su naujos laidos vedėju Vidu Bareikiu.


- Ar jūs, kaip ir kiti, nežiūrite televizijos?

- Labai juokinga situacija. Dauguma žmonių sako, kad televizijos nežiūri, bet paklausti gali puikiai atpasakoti visas programas ar tos savaitės TV aktualijas. Manau, tai labiau poza ar mada. Aš televizorių turiu, žiūriu atsisukdamas mėgstamas laidas. Manau, dabar yra televizijos renesansas su naujais veidais, nauja energija ir tik šiam laikotarpiui būdingomis TV savybėmis.

- Kaip pats manote, kodėl televizija jums pasiūlė vesti kasdienę pokalbių laidą?


- Kiek žinau, prodiuserių akiratyje buvau jau kuris laikas, nes seniau teko dalyvauti TV projektuose ir ten jaučiausi visai gerai. Tačiau toks pasitikėjimas, kai pasiūloma vardinė, kasdienė laida, labai nustebino ir pradžiugino. Esu žmogus, kuris stengiasi nestovėti vietoje, tobulėti ir visada išlikti smalsus, todėl esu dėkingas LNK už naująjį etapą ir kol kas labai kūrybingą ir beprotiškai pozityvią atmosferą.

- Keturios laidos per savaitę, ar nebijote, kad nepatempsite tokio krūvio?


- Bent kol kas viskas vyksta puikiai. Reikėjo šiek tiek prisitaikyti prie naujojo ritmo, bet tai tikrai ne vienintelė mano veikla, todėl esu įpratęs prie tempo. Krūvį išlaikyti padeda režimas, sportas ir artimųjų palaikymas. Labai laukiu kiekvieno filmavimo, nes būtent naujos temos ir svečiai padiktuoja sprendimus ir leidžia šėlti vaizduotei.

- Kaip ilsitės po jau beveik trijų dešimčių naujų laidų įrašų? Gal SPA?

- Po filmavimų einu į karatė treniruotes. Man tai - meditacija ir savęs surinkimas po išsitaškančios TV vedėjo veiklos. Na, o savaitgaliais būna visko. Niekada neatsisakau masažo ar pasivaikščiojimo gamtoje, būna ir SPA.

- Apie ką kalbėsitės pirmosiose laidose?

- Temų įvairovė plati - nuo kelionių iki gimdymo skausmų, nuo muzikos pasaulio peripetijų iki šlykščiausio pasaulio maisto. Nuobodu tikrai nebus, nes kiekvienas filmavimas iš kol kas nufilmuotų 24 laidų buvo emocinė bomba. Su daug pozityvizmo, muzikalumo, humoro ir naudingos informacijos.

- Ar buvo toks momentas iš filmavimų, kuris būtų išvertęs jus iš kojų?

- Jie gimsta vos ne kiekvienoje laidoje, bet kol kas mano topas yra - metalistu virtęs ministras Aurelijus Veryga, ant mano galvos išpiltas šaltibarščių puodas ir grupės „69 danguje“ netikėtumas.

- Kokia jūsų dienos rutina?

- Gyvenu gana griežtu ir aiškiu ritmu. Ryte su sūnumi vykstame į mokyklą. Tada nuo 9-15 val. turiu savo darbų, susitikimų, repeticijų. Vėliau sportas, vakare žiūrime filmus, vakarieniaujame, skaitome ar kaip kitaip ilsimės. Savaitgaliais dažniausiai koncertuoju.

- Jūsų kūrinius „YouTube“ platformoje peržiūri milijonai. Ar jus vargina populiarumas?


- Suprantu, kad tai mano pasirinktos profesijos ir veiklos dalis, todėl tikrai nesijaučiu kažkaip ypatingai. Realiai dirbu tą patį darbą kaip koks ofiso ar firmos darbuotojas, tik mano veikla vieša ir natūralu, kad ją stebi, apšneka, komentuoja. Į komentarus, neapykantą ir negatyvą dėmesio nekreipiu, konstruktyvią kritiką priimu ir labai mėgstu, ji veda į priekį. O šiaip pats žinau savo vertybes ir stengiuosi tuo vadovautis.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net