TV3 siūlo smagų „Didįjį šou burbulą“nuotraukos (2)

2021 kovo 08 11:30:24 Perskaitė 336

TV3 televizija ir „Go3" pristato pavasario naujieną - realybės ir sekmadienio TV šou „Didysis šou burbulas". Nes, pasak projekto kūrėjų, Lietuvos muzikantai, atlikėjai ilgai sėdėjo užsidarę namų „burbule", kur stigo veiklos ir pasirodymų, o žmonės pasiilgo koncertų ir pramogų.

 

„Nutarėme, kad laikas keisti situaciją ir atlikėjus sugrąžinti į sceną. O sujungus du žanrus - realybės ir sekmadienio šou - turėsime unikalų, išskirtinį projektą. Čia išvysite tikras emocijas, kūrybos užkulisius ir savaitės darbo rezultatą - pasirodymus didžiojoje scenoje kiekvieną sekmadienį TV3 eteryje. Labai svarbus vaidmuo tenka žiūrovams - jie galės balsuoti už mylimiausius dalyvius realybės šou metu savaitės eigoje ir už labiausiai patinkančius pasirodymus - sekmadieniais. Tik žiūrovai nuspręs ir tai, kas taps projekto nugalėtoju. Jam atiteks didysis prizas - 10 tūkst. eurų grynaisiais ir 100 tūkst. eurų vertės TV3 žiniasklaidos grupės reklaminis paketas", - naujausią projektą pristatė Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Muzikantai, atlikėjai, kūrėjai susirinks į „šou burbulą" - apsigyvens vienoje erdvėje, kurioje 24 val. per parą 7 dienas per savaitę praleis kartu. Žiūrovai projekte išvys tiek jaunus, dar neseniai iškilusius talentus, tiek patirties jau turinčias žvaigždes. Čia jie bendraus, šėls ir kurs įspūdingus pasirodymus, kuriuos demonstruos sekmadienio šou TV3 eteryje. Kiekvieną sekmadienį silpniausiai pasirodę sugrįš į namus, o stipriausi kausis „Didžiajame šou burbule" toliau. Kas iškris, o kas verti tęsti kovą - spręs tik žiūrovai.

Kaip vyksta pasiruošimas sekmadienio pasirodymams, kokios intrigos ir diskusijos verda, siekiant būti geriausiam, kaip atrodo šou pasaulio užkulisiai - žiūrovai galės stebėti kiekvieną dieną 24 val. per parą per naujos kartos televiziją - „Go3". Be to, žiūrovai realybės šou metu galės turėti įtakos pasirodymų temoms, siūlyti savo idėjas dalyviams ir bendrauti su jais online.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net