TV3 Grupė šiandien siūlo animaciją, meilės serialus ir dramasnuotraukos

2020 rugsėjo mėn. 24 d. 09:12:24 Perskaitė 1315

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiandien siūlo animaciją, meilės serialus ir dramas.

Šiandien 13:00 val. per TV3 ir 13:30 per TV3 Play - serialas „Parduotas gyvenimas". Kai turtai ir valdžia nugali žmogiškumą, kai nebelieka vietos užuojautai ir pagalbai, kai pasaulį užvaldo pinigai... Dar negimusi mergaitė vardu Čakor buvo pasmerkta tarnystei turtuolių namuose. Pinigų pertekę žemvaldžiai nusipirko ją įsčiose, suteikdami Čakor tėvams paskolą, kad šie galėtų oriai palaidoti savo senelį. Skaudus mažosios Čakor likimas, atrodo, pasmerkė mergaitės gyvenimą. Tačiau vos jai gimus, mėnulis nušvietė nakties padangę ir padovanojo ypatingą tvirtybę gyventi bei siekti svajonių. Parduotas gyvenimas - įkvepiantis indiškas serialas apie nesuvaržomą laisvę.

Go3 kviečia žiūrėti biografinę dramą „Mūšis dėl Sevastopolio". Meilė, aidint nuolatiniams priešų apšaudymams, draugystė su Eleanora Ruzvelt, kalba konferencijoje, nulėmusi Antrojo pasaulinio karo baigtį, troškimas gyventi ir baimė prarasti mylimą žmogų. Ar visa tai trapios moters jėgoms? Tai tikra Liudmilos Pavličenko - legendinės snaiperės istorija. Kariai kilo į mūšį, minėdami jos vardą, o priešai ją medžiojo. Mūšio lauke ji matė mirtį ir kančias, bet didžiausias jos išbandymas tapo meilė, kurią iš jos galėjo atimti karas...

Per TV6 21 val. drama „Valstybės paslaptis". Laikraščio The Washington Post žurnalistai gauna ypač slaptus dokumentus, įrodančius net keturių JAV prezidentų veidmainiavimą Vietnamo klausimu. Tuometinė laikraščio leidėja Katarina Greham (akt. Meryl Streep) ir vyriausias redaktorius Benas Bradlis (akt. Tom'as Hanks'as) susiduria su milžinišku vyriausybės atstovų spaudimu, šantažu ir grasinimais, siekiant sustabdyti kontroversiškas publikacijas. The Post straipsniai, parengti nutekėjusių Pentagono dokumentų pagrindu, tapo tikra bomba Amerikos politiniame gyvenime ir amžiams išliko kaip vienas sudėtingiausių ir pavojingiausių epizodų žiniasklaidos laisvės istorijoje.

Per TV8 nuo 20 iki 21 val. valandėlė vaikams. Kviečiame žiūrėti animacinius filmukus.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net