Trilerio „Artemis: žudikų viešbutis“ kūrėjai: atkreipkite dėmesį į veikėjo batusnuotraukos

2018 birželio mėn. 27 d. 12:13:50 Perskaitė 641

Fantastinis veiksmo trileris „Artemis: žudikų viešbutis“ dar nė nepasirodęs kino ekranuose jau kurstė kalbas: filmas pasakoja neeilinę istoriją apie viešbutį, kuriame veikia slapta nusikaltėlių ligoninė. Su Džudi Foster (Jodie Foster) čia vaidina būrys žinomų aktorių, tad natūralu, jog nuotykių filmavimo aikštelėje buvo daug. Viena įsimintiniausių akimirkų buvo Džefo Gouldblumo (Jeff Goldblum) noras pagelbėti net ir veikėjo įvaizdžio klausimais.

 

„Ne paslaptis, kad filmą kūrėme su ne itin dideliu biudžetu, tad tai žinodamas Džefas pats ėmė rūpintis savo veikėjo įvaizdžiu. Kadangi reikėjo prabangos, aktorius pats į filmavimą atėjo ką tik nusipirkęs visiškai naujus brangius „Gucci“ sandalus. Jie turėjo prieš kamerą būti aplašinti dirbtiniu krauju - raudonais dažais. Na, negalėjau aš jų sugadinti, todėl galiausiai nusprendžiau kraują ant sandalų nupiešti kompiuteriu“, - prisiminęs šį nuotykį juokiasi režisierius Driu Pyrsas (Drew Pearce).

Trileryje „Artemis: žudikų viešbutis“ Dž.Gouldblumui teko kriminalinio pasaulio galvos, vadinamos Volfu Kingu, vaidmuo. Herojus filme spindi prabanga, tačiau kūrėjai nusprendė nešvaistyti pinigų vėjais ir turčiaus įvaizdį kurti paprastais drabužiais bei aksesuarais.

Žiūrovus filmo kūrėjai nukels į 2028 metus, kur nusikaltimų nukamuotame Los Andžele vienas iš nedaugelio saugių prieglobsčių yra minėtasis viešbutis „Artemis“. Dž.Foster filme taps viešbutyje veikiančios ypatingos nusikaltėlių ligoninės vadove. Jei esi viešbučio narys, tau bet kuriuo metu bus suteikta geriausia pagalba. Ligoninės valdytoja - aukščiausio lygio medikė. Jos valdose galioja trys taisyklės: neįžeidinėti personalo; neįsinešti jokio ginklo; griežtai draudžiama kėsintis į kito paciento sveikatą ar gyvybę.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net