Samas: jauni žmonės tikrai palaikys roko dvasiąnuotraukos (7)

2019 liepos mėn. 07 d. 17:22:06 Perskaitė 1079

„Roko muzika visada yra ir visada bus“, - sako legendinės grupės „BIX“ lyderis Saulius Urbonavičius-Samas. Liepos 19-22 dienomis rokenrolo garsai suskambės Ukmergėje, festivalyje „Rockmergė“. Atlikėjas tvirtina, kad scenoje netrūks siurprizų.

 

„Smagu, kad atgimsta roko festivaliai - tai yra nuostabu. Mes, kurie grojame tokią muziką, labai palaikome šią idėją ir labai ruošiamės. Ten suskambės mūsų naujojo albumo dainos, kurios jau tapo hitais, taip pat senosios dainos bei specifinės grupės dainos, kurias bus visiems tikrai netikėta išgirsti“, - sako atlikėjas.

Samas tikras, kad roko muzika Lietuvoje įgauna naują pavidalą bei formą. „Aš galvoju, kad roko muzika yra visada ir bus visada. Ji siejama su protestu, su aiškiais pasisakymais, kova, o su kuo kovoti ir reikšti savo poziciją juk visada yra. Jei dabar gyvename tikrai gerai ir atsipūtę, nereiškia, kad nėra didelių problemų, apie kurias reikia kalbėti. Ši muzikos kryptis yra amžina - su pakilimais ir nusileidimais. Matau daug jaunų žmonių, kurie vaikšto su gitaromis ant kupros vietoj kuprinių, tad jie tikrai palaikys roko dvasią. Jie lindi rūsiuose, koncertuoja, kuria - yra didelė žmonių dalis, kuriems reikia tokios muzikos.“

S.Urbonavičius-Samas taip pat pabrėžia, kad šiame festivalyje turėtų apsilankyti kiekvienas, kuriam roko muzika yra artima. „Pirma, šią iniciatyvą reikia pagerbti ir jai suteikti ilgą gyvavimą. Visi, kurie prijaučia roko muzikai, privalo ten būti. Antra, tai yra fantastiška vieta vidury Lietuvos, o trečia - čia bus visa, kas geriausia roko muzikoje Lietuvoje“, - rėžia jis.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net