Nauja komedija jau rugsėjįnuotraukos

2019 rugpjūčio mėn. 14 d. 11:34:00 Perskaitė 664

Balio Latėno režisuojamas serialas padarys įspūdį ne tik smagia aktorių vaidyba, bet ir puikiu siužetu. Serialas pasakos apie kirpėjų ir statybininkų aistras, netikėtai įsiplieskusius jausmus, čia netrūks nei dramos, nei humoro.

 

Serialo scenarijų kuria du didelę patirtį scenoje turintys aktoriai - Balys Latėnas ir Martynas Nedzinskas. „Sidabrinės gervės“ ir „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimus turintis M.Nedzinskas ryžosi pirmą kartą karjeroje rašyti scenarijų.

„Tai pirmasis mano rašomas serialas. Pasiūlymą gavau iš savo bičiulio ir kolegos Balio Latėno. Tai prilygsta avantiūrai. Iš pradžių buvo tik idėja, tačiau vieną dieną reikėjo apsispręsti ir sakyti „taip“ arba „ne“, todėl daug negalvojęs pasakiau „taip“, - su šypsena veide teigia Martynas.

Aktorius ne tik rašo scenarijų, bet ir atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Seriale jis įkūnys vieną iš trijų draugų, dirbančių statybose, - Ovidijų.

Aktorius ne tik įkūnijo savo personažą, bet ir išsikėlė dar vieną labai sudėtingą tikslą - įveikti baimę. Viename iš interviu jis teigė, jog vienintelis tikras jausmas yra baimė. „Seriale skraidysiu su dviviečiu lėktuvu, kurį pilotuos aktorius Sakalas Uždavinys, seriale vaidinantis mano tėvą. Aš nepaprastai bijau aukščio. Pažiūrėsim, kaip man pavyko. Turiu tik pasakyti, kad vaidinti nieko nereikėjo.“

Balys ir Martynas - abu scenarijaus autoriai - jau dešimtmetį yra ne tik kolegos, bet ir geri bičiuliai.

Serialas „Galiu rytoj“ kartu su geriausias Lietuvos aktoriais: Dainiumi Kazlausku, Baliu Latėnu, Martynu Nedzinsku, Valentinu Krulikovskiu, Artūru Murausku, Emilija Latėnaite-Beliauskiene, Juste Zinkevičiūte, Agne Kaktaite ir daugeliu kitų.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net