Natalija Bunkė: „Aš nesididžiuoju, kad tai bus trečioji mano santuoka”nuotraukos (14)

2020 balandžio 14 12:27:29 Perskaitė 3270

Beveik dvidešimt metų iš populiarumo viršūnės nesitraukianti atlikėja Natalija Bunkė garsėja ne tik savo muzikine veikla, bet ir pomėgiu kurti gėlių puokštes, kurios puošia ne vienos Lietuvos įžymybės namus ar sėkmingai vystomu kosmetikos produktų verslu. Vis tik bene labiausiai aptarinėjamas spalvingas asmeninis Natalijos gyvenimas. Iširus dviem santuokoms su Deividu Zvonkum ir Danieliumi Bunkum, sausio 13–ąją atostogaudama Dubajuje Natalija paskelbė apie trečiąsias sužadėtuves su buvusiu policijos kriminalistu Edgaru Eidėjumi.

 

„Nesididžiuoju, kad tai bus mano trečioji santuoka, deja, taip jau įvyko, kad gyvenime teko pabandyti ne vieną kartą”, – LNK laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą, 20 val., prisipažins Natalija Bunkė.

Laidoje garsi moteris atviraus, kad nesigaili nei dėl vienos santuokos ar juo labiau skyrybų. Natalija džiaugiasi, kad jos buvę vyrai šiandien laimingesni sukūrę šeimas su savo antrosiomis pusėmis. Tuo metu pati atlikėja nuoširdžiai tikisi, kad trečioji santuoka bus paskutinė. Nepaisant aštuonerių metų skirtumo, su buvusiu policijos kriminalistu Edgaru Eidėjumi sieja ne tik meilė, bet ir daugybė bendrų interesų.

„Nekaltinu savo buvusių vyrų, kad jiems nepatiko tai, kas patinka man, bet jaučiausi labai vieniša. Man gera, kad su Edgaru mėgstame tuos pačius dalykus. Mums patinka savo rankomis prižiūrėti namų kiemą, užsiimti sodininkyste. Mes galim patys susisukti lentas terasoje ir mums nesvarbu, jei gausis kreivai”, – laidoje atviraus šeimyniška moteris.

Natalija prisipažins, kad su Edgaru yra ne tik mylimieji, bet ir geriausi draugai, drauge laiką leidžiantys ne tik laisvalaikiu, bet ir darbe. Iki pažinties su Natalija policijos pareigūnu dirbęs vyras metė kriminalisto karjerą ir ėmė vadovauti Natalijos įmonei bei rūpintis savo antrosios pusės veikla.

„Vyrams nėra lengvi tokie dalykai, bet jei kam nors tai atrodo sumenkinimas, galiu apraminti, kad Edgaras labai gerai uždirba“, – LNK laidoje „Bus visko“ prasitars Natalija. Moteris taip pat atskleis, kad darbą policijoje vyras paliko ne dėl pinigų, bet dėl socialinių garantijų ir pagarbos trūkumo iš valstybės. Edgaras laidoje atskleis, koks buvo jo atlyginimas dirbant policijoje ir su kokiais iššūkiais tekdavo kasdien susidurti.

„Labai sunku kasdien matyti mirusių žmonių kūnus, bet dar sunkiau apie netektį pranešti artimiesiems. Esu pranešęs motinai apie nusižudžiusį sūnų. Vieną dieną ji parašė pareiškimą, pradėjau tyrimą dėl dingusio žmogaus, o jau kitą radau jį miške“, – ankstesnio darbo patirtimi laidoje „Bus visko“ dalinsis Edgaras. Vyras papasakos, kad, vykdamas pranešti šeimai apie nelaimę, pasiruošdavo greitosios pagalbos numerį, nes žinią išgirdusius šeimos narius neretai pačius ištikdavo širdies smūgis ar kiti sveikatos sutrikimai. Ir nors po darbo Edgaras neparsinešdavo namo savo emocijų, Natalija džiaugiasi, kad jos sužadėtiniui nebereikia dirbti tokio darbo.

Laidoje pora pasidalins ir apie savo sužadėtuves, kurios po dviejų metų draugystės įvyko Dubajuje. Nors Edgaras planavo pirštis vasarą, likus dviem dienoms iki kelionės nupirko žiedą ir kelionės pabaigoje priklaupęs ant kelio ištarė lemtingus žodžius.

„Kai atėjo lemiama akimirka, pamiršau visus žodžius. Labai jaudinausi, tiek adrenalino nebuvau patyręs net dirbdamas policijoje. Visas drebėjau, buvo labai baisu. Pasipiršimas yra kažkas tokio”, – laidoje atviraus vyras. Natalija laidoje prisipažins, kad šio žingsnio tikėjosi, tačiau supratusi, kas vyksta, išsigando ir apsisukusi nubėgo.

Kaip Edgaras ruošėsi šioms sužadėtuvėms, kiek kainavo sužadėtuvių žiedas ir kodėl Natalija pabėgo, jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net