Mamos dienai - koncertų lavinanuotraukos

2014 balandžio mėn. 22 d. 08:15:04 Perskaitė 1672

Pirmąjį gegužės sekmadienį visi žiedai bus skirti mamoms. Brangiausio žmogaus - mamos - dienos proga ir didieji Lietuvos transliuotojai žada ypatingas programas, proginius koncertus.

LNK kvies už rūpestį ir šilumą padėkoti savo mamoms. Renginyje „Tau, mama!” garsiausi Lietuvos atlikėjai sveikins mamas laiko pripažintais lietuviškais ir užsienio šalių hitais. Pagrindinė koncerto idėja - kelionė per skirtingus dešimtmečius. Savo mėgstamas dainas ir jaunystės šlagerius išgirs įvairaus amžiaus moterys, bus atgaivintos 7-ojo, 8-ojo, 9-ojo dešimtmečio bei šių dienų dainos, tapusios hitais. Koncerte pasirodys Merūnas, Vaida Genytė, Liepa, Katažina. Taip pat scenoje žiūrovai išvys Jokūbą Bareikį su savo tėčiu, merginų grupę „Studentės“ su vaikais, Violetą ir Vilių Tarasovus, Šoreną. Lietuviškus kūrinius, tapusius popšlageriais, atgaivins Česlovas Gabalis bei Aistė Pilvelytė, o pasauliniu mastu žinomus hitus iš naujo atkurs Evelina Sašenko, Girmantė Vaitkutė ir kiti. Koncertas „Tau, mama!“ - puiki galimybė išreikšti pagarbą ir dėkingumą mylimoms mamoms.

LRT televizija taip pat žiūrovus džiugins Motinos dienai skirtu specialiu koncertu. Gegužės 4 dieną žiūrovai galės pasiklausyti Lietuvos kariuomenės orkestro choro „Kariūnas“. Renginyje dainuos ir choras „Jazz Island“, taip pat Marta Lukošiūtė, Deividas Staponkus, Vitalija Miškūnaitė, Darius Kairys bei Sigitas Petrulis.

TV3 didįjį Motinos dienos koncertą transliuos iš Kauno „Žalgirio“ arenos. Renginį gegužės 4 dieną ves Jurgita Jurkutė ir Marijonas Mikutavičius. Nuo scenos savo ir visoms mamoms nusilenks, padėkos ir gražiausius kūrinius atliks Kastytis Kerbedis, Egidijus Sipavičius, Deividas Norvilas, Rūta Ščiogolevaitė, „Džimbos“ vaikai, Evelina Sašenko, smuikininkių trio „Electric Ladies“, Karina Krysko-Skambinė, Stasys Povilaitis, Ieva Narkutė, Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, nuotaikingasis Neringos ir „Tele Bim-Bam“ kolektyvas. Vokalistams akompanuos Kauno miesto simfoninis orkestras, vadovaujamas maestro Martyno Staškaus.

Parengta pagal dienraščio „Respublika“ priedą „TV publika“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net