„Lietuvos balse“ dalyvis nusprendė rizikuoti: ryškus lūpdažis ir mokytojus viliojantis šokisnuotraukos (1)

2020 vasario mėn. 14 d. 13:08:27 Perskaitė 1208

Jau šį sekmadienį „Lietuvos balse" tęsis nokautų etapas.  Trys kiekvieno mokytojo komandų dalyviai turės vos vieną dainą įrodyti, kad būtent jie verti su savo mokytoju keliauti į kitą etapą. Iš trijulės Justinas Jarutis, Monika Liu, Monique ir Donatas Motvydas galės pasirinkti tik vieną.

 

Vos pusantros minutės scenoje priversti mokytojus patikėti, jog dalyvis vertas didžiųjų šalies arenų, kuriuose nuo kovo 8–osios prasidės finalinės „Lietuvos balso" kovos. Dėl galimybės tęsti savo kelią projekte dalyviai scenoje ne tik atskleis  dar nematytas savo puses, bet ir pasirinks provokuojančius ir netikėtus pasirodymų sprendimus.

Išsiskirti iš konkurentų scenoje nusprendė ir dvidešimt ketverių metų dalyvis Gytis Jurgevičius. Aklųjų perklausų etape nedrąsiai į sceną su kostiumu lipęs vaikinas, „nokautuose" atskleis visiškai kitokią savo pusę. Aptempti blizgantys berankoviai marškinėliai, ryškus raudonas lūpdažis ir viliojantis šokis, kuris privers susigėsti net patį Donatą Montvydą – tokią savo pasirodymo provokaciją pasirinks Monique komandos dalyvis Gytis.

„Tokį sprendimą privertė pasirinkti suvokimas, kad jei dabar nešausiu į orą kaip kulka, mane išmes. O šiaip noriu gerai patūsinti ir primint pats sau, kad tūsint galima visaip", − apie sprendimą scenoje pasirodyti ryškiu lūpdažiu ir provokuoti mokytojus viliojančiu šokiu sako Gytis.

Drąsiai nokautų etape pasirodysiantis Gytis, nustebina atskleidęs, jog projekte pasiryžo dalyvauti tik... iš trečio karto. Pirmus du kartus anketą užpildęs ir į perklausas pakviestas vaikinas, iš jų tiesiog pabėgdavo.

„Dvejus metus neįdrįsau to padaryti, o šiam sezonui atėjus pasakiau sau – arba dabar arba niekada. Turbūt turėjau patirti kažkokias pamokas. O šiaip esu mokęsis muzikos pas skirtingus vokalo pedagogus. Kartą net turėjau minčių studijuot džiazą, bet muzikos teorijos pamokos pasirodė tiek neįdomios, kad neapsikenčiau ir šios idėjos atsisakiau", − apie save pasakoja Gytis.

Dalyvis atvirai pripažįsta, kad iki projekto jokio muzikinio gyvenimo neturėjo ir dažniau muzikos klausydavosi pats, nei ją atlikdavo. Paslaptingai apie savo gyvenimą pasakojantis Gytis, nenori klaidinti žiūrovų, kad po tokiu netikėtu ir visiškai kitokiu jo įvaizdžiu buvo užslėpta kokia nors žinutė ir tik šypsosi paklaustas, ar patekus į kitą etapą galėtų ryžtis net ir kažkam daugiau.

„Tikrai nėra taip, kad prisiriščiau prie tokio įvaizdžio. Bet nebijau eksperimentuoti, todėl esu atviras visiems pasiūlymams, kuriuos sugalvos projekto kūrybinė komanda", − sako Gytis.

Tačiau ar vaikino įvaizdis nebus suprastas neteisingai ir ar jo dainos atlikimas bus toks pats atimantis žadą, kad Monique jį pasirinktų keliauti į kitą etapą – sužinoti bus galima jau šį sekmadienį, 19.30 val., per LNK.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net