Laimos Vaikulės Kalėdos Kaune!nuotraukos (5)

2018 gruodžio mėn. 18 d. 14:38:51 Perskaitė 2387

Ką gi, matyt, Kaunui nepakanka būti vien naujai išasfaltuotų gatvių, krepšinio gigantų ir būsimų naujų stadionų miestu. Kaunas nusprendė nustebinti šalį ir popkultūros stebuklais ir pavadino šį reiškinį ,,Kalėdiniai stebuklai‘‘. Taip, tai šventinis koncertas ,,Žalgirio‘‘ arenoje kalėdiniu laikotarpiu. Ir šio didžiulio jungtinio koncerto garbės viešnia - kaimyninės Latvijos primadona Laima Vaikulė! Tad galima drąsiai teigti, jog L.Vaikulė Kalėdas švenčia Kaune!

 

Gal tai ir ne pasaulinės reikšmės įvykis, tačiau graži naujiena kiek pabodusioje mūsų koncertinėje paletėje. Žvilgtelkime - juk visą laiką tie patys veidai televizijose, tie patys balsai radijo stotyse, tie patys veidai muzikiniuose apdovanojimuose. Nenuostabu - juk visą „košę verda“ tie patys virėjai...

O kauniečiams jau nuo seno ne naujiena artistai užsieniečiai. Dar 1990 metų sausį į Lietuvą pirmą kartą istorijoje atvyko pirmosios užsienio žvaigždės - grupė „Nazareth“. Ir surengė ne šiaip sau koncertėlį, o visus septynis koncertus perpildytoje Halėje. O būtumėt matę, kaip atrodė pirmasis Lietuvos istorijoje bilietų pirkimas į žvaigždžių koncertą. Manau, daugelis kauniečių prisimena kelias dienas besibūriuojančias žmonių minias Donelaičio gatvėje.

Vėliau buvo Tomas Andersas, „Smokie“, Jan Gillan, „Boney M“, „Slade“, „Sweet“, Krisas Normanas, Kim Vaild (Kim Wilde), Petra Zyger (Zieger), „Blind Passengers“, Samanta Foks (Fox), Mo-Do ir t.t.

Taigi, kauniečiai mėgsta ir moka priimti svečius. Taip koncerto programoje atsirado ir Laima Vaikulė. Organizatoriai nuvyko pas Laimą į Jūrmalą, išdėstė renginio sumanymą ir sutarė. Išvažiuodami dar pafilmavo šventiškai išpuoštus namus, pačią Laimą ir jos du šunelius - Emą ir Bučkį. Ir parodys visa tai TV laidoje ,,Pasaulis pagal moteris‘‘.

Žinant, jog L.Vaikulė niekada neleidžia sau atsipalaiduoti ir visada aukščiausius jos profesionalumo standartus, galime nusiteikti puikiam Laimos benifisui Kauno scenoje.

Juolab kad scenoje matysime puikius Laimos pasirinktus muzikantus bei jos pasirodymui talkinantį mūsų mylimą Kauno miesto simfoninį orkestrą.

Tęsiant mintį apie koncerte pasirodysiančius artistus reikėtų akcentuoti, jog šventinio koncerto ,,Kalėdiniai stebuklai‘‘ organizatoriai - „ATM Kompanija“ - skirtingai nei kiti viešųjų renginių Kauno mieste rengėjai, pakvietė ir didžiuojasi galėdami šiame koncerte pristatyti būtent geriausius Kauno miesto atlikėjus ir kolektyvus. Kalbame apie Kauno miesto simfoninį orkestrą, Kauno valstybinio muzikinio teatro artistus, Kauno Šampaninį chorą. Eglę, Ievą ir Vytautą Juozapaičius, Gintautą Tautkų ir t.t. Iš tiesų yra kuo didžiuotis!

Jei dar paminėsime Juozą Erlicką ir Zbignevą Levickį, tai būsime išvardinę visus koncerto ,,Kalėdiniai stebuklai‘‘ dalyvius.

Kuo gi savitas šis renginys? Visų pirma, tai koncertas švenčių proga. Ir tai reviu tipo koncertas - kur vienoje scenoje pasirodys įvairių stilių ir žanrų atlikėjai.

Antra ypatybė yra ta, jog koncerto rengėjai stengėsi kiek įmanoma išvengti renginyje pabodusių ,,veidų iš televizoriaus‘‘. Renginio prodiuseriai tarė griežtą ,,Ne!‘‘ visoms televizijos kameroms. Tai vienintelis koncertas metuose, kurį galima bus pamatyti savo akimis tik ,,Žalgirio‘‘ arenoje Kaune ir tik gruodžio 27 dieną 19 valandą!

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net