Koncertai po atviru danguminuotraukos

2019 liepos mėn. 06 d. 14:24:41 Perskaitė 511

Šiauliečiai „Colours of Bubbles“ savo gerbėjus kurį laiką skatino laukti naujų dainų, tačiau šiemet laukimas pagaliau baigsis. Pavasarį pradėję naujų dainų įrašus Lietuvoje, grupės nariai birželio mėnesį buvo įsikūrę Jungtinėje Karalystėje, šalia Londono, kur naujo albumo darbus tęsė net trijose įrašų studijose.

 

Jose muzikantai lankėsi kartu su kuriamo albumo prodiuseriu Domu Strupinsku ir šlifavo gitarų bei būgnų garsus. Grįžę iš salyno, muzikantai su koncertu lankėsi Varšuvoje, tuomet surengė koncertą liepos 4 dieną Vilniuje, o liepos 12 dieną jis vyks Kaune.

„Koncertai leidžia trumpam pabėgti nuo darbų studijoje, pailsėti nuo jų, tačiau tuo pačiu ir pažiūrėti į tai naujomis akimis sugrįžus atgal į studiją, - sako muzikantai. - Labai pasiilgome koncertų namuose, tai buvo pirmasis mūsų koncertas po atviru dangumi Lietuvoje šią vasarą.“

Per savo karjerą grupė išleido du studijinius albumus „Inspired by a True Story“, „She Is the Darkness“ bei studijinį „Today I’m Feeling Better Than Ever“. Du kartus - 2015 metais ir šiemet - „Colours of Bubbles“ buvo išrinkti geriausia metų roko grupe Lietuvoje.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net