Ketvirtadienį Vilniuje – išankstinė naujo Woodkido albumo „S16“ perklausanuotraukos

2020 spalio 14 14:53:26 Perskaitė 749

Pasaulyje pripažintas muzikos kūrėjas ir režisierius Woodkidas spalio 16 d. išleis naują albumą. Jo pasirodymas Vilniuje dėl pandemijos buvo perkeltas į 2021 m. gegužės mėnesį. Šio koncerto organizatoriai „8 Days A Week" prancūzo gerbėjams Lietuvoje paruošė išskirtinę dovaną ir kviečia į kino teatrą. Šį ketvirtadienį 20 val. kino teatre „Forum Cinemas Vingis" įvyks išankstinė naujo Woodkido albumo „S16" perklausa.

 

Albumo perklausa - nemokama ir atvira visiems. Belieka tik užsiregistruoti renginio puslapyje socialiniame tinkle arba šiuo adresu.

„Šį pasaulyje populiarų formatą patys pasiūlėm Woodkido komandai. Labai džiaugiuosi, kad jie sutiko. Paėmėm didžiausią kino salę Lietuvoje. Esam ištikimi vinilo garsui. Naujas jo 11 kūrinių darbas „S16" vertas tokios perklausos. Dar parodysim Woodkido klipų didžiajame ekrane, bus garbingų svečių, komentarų vakarėlis, atributikos ir kitų gerų dalykų. Atlikėjai iš užsienio dar kurį laiką pas mus neužsuks, tad tokie renginiai yra reikalingi visai industrijai. Planuojam kažką tokio pasiūlyti ir ateityje", - sakė muzikos agentūros „8 Days A Week" partneris Martynas Butkevičius.

Woodkid - Pale Yellow - A Colors Show

Jau anksčiau pasirodė trys pirmieji albumo singlai - „Goliath", „Pale Yellow" bei naujausia baladė „Horizons Into Battlegrounds". Visus juos sieja industrinis, „mašininis" garsas, primenantis Christopherio Nolano filmus. „Goliath" buvo pristatytas dar balandį ir apdainavo industrijos blogybes. Antroji premjera „Pale Yellow" skambėjo lyg meditacija bandant įveikti asmenines priklausomybes. Baladė „Horizons Into Battlegrounds" pasakojo apie toksišką prisirišimą prie kito.

Prancūzas abejoja jėgų pusiausvyra tarp žmogaus ir pramonės, iškelia kolektyvinės ir individualios atsakomybės idėją kuriant ir žlugdant pasaulį. Woodkidas liečia svarbias ir jautrias temas, gimusias po ilgo minčių proceso ir preciziško darbo. Žmogiški santykiai, santykis su industrija ir laikas - svarbiausi jo naujo etapo kūrybos rodikliai.

Woodkid - Horizons Into Battlegrounds - A Colors Encore

Albumo pavadinimas „S16" nurodo cheminį sieros simbolį ir atomų skaičių. Tai būtinas gyvybės elementas. Yoannas Lemoine'as juo kelia klausimą: iš ko sudarytos mūsų ląstelės, širdis? Kur yra riba tarp tikrovės ir fantazijos? Šis albumas tikrai įprasmins niekaip nesibaigiančius 2020-tuosius ir kovą su didesniais už mus priešais.

Woodkidas pats kuria vaizdo įrašus ne tik sau, bet ir didelėms žvaigždėms. Jungtinės Karalystės muzikinių klipų apdovanojimuose Woodkido ir jo komandos darbas „Goliath" pretenduoja net į 3 apdovanojimus: geriausias alternatyvios muzikos vaizdo klipas, geriausia spalvų korekcija ir geriausi specialieji efektai.

Woodkid - Goliath (VFX Breakdown)

Vilniuje kitais metais laukiamas personažas baigė dar vieno vaizdo klipo filmavimo darbus kūriniui „In Your Likeness". Klipo filmavimo darbai vyko įspūdingoje vietoje - Norvegijos fjorduose. Šio klipo premjera numatyta spalio 20 d., jo režisierius - pats Woodkidas. Jis taip pat nufilmavo specialų pasirodymą vėlyvos nakties šou „Jimmy Kimmel Live", kuriame jam talkino net 25 muzikantai.

Išankstinė Woodkido albumo perklausa vyks šį ketvirtadienį kino teatre „Forum Cinemas Vingis". Renginio pradžia - 20 val. Renginio organizatoriai planuoja laikytis visų saugumo nuo viruso plitimo reikalavimų.

Pristatyti naujos kūrybos ir laiko patikrintų kūrinių Yoannas Lemoine į sostinę atvyks 2021 m. gegužės 14 d.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net