Išleido antrąjį solo albumąnuotraukos (1)

2019 kovo mėn. 16 d. 15:16:26 Perskaitė 717

Kazimieras Likša išleido naują solo albumą „Tavo mylimiausia daina“. Naują darbą jis dedikuoja savo žmonai, nes visos albumo dainos vienaip ar kitaip yra susijusios su jų bendru gyvenimu ir patirtimi.

 

Buvęs grupės „Karma“ lyderis ne tik išleido naują albumą, bet ir surengs koncertinį turą didžiuosiuose Lietuvos miestuose: kovo 21 d. - Vilniuje, kovo 22 d. - Kaune ir kovo 23 d. - Klaipėdoje.

„Koncertinis turas yra geriausia dovana muzikantui po sunkaus ir ilgo darbo kuriant dainas ir po to jas įrašinėjant įrašų studijoje. Tai metas, kuomet galima su visa energija atskleisti tai, ką taip ilgai kūrei. Nekantrauju pasidalyti naujausio albumo dainomis su visais, kas tik norės pasiklausyti“, - sako K.Likša.

Albumo dainas atlikėjas kūrė ne vienus metus. Muzikantas neslepia, kad šįkart nusprendė itin aukštai iškelti kartelę, nes norėjo, kad antras albumas būtų stiprus tiek turiniu, tiek skambesiu. Siekdamas, kad nauji kūriniai suskambėtų ypatingai, Kazimieras Likša pagalbos kreipėsi į profesionalus iš užsienio.

Prieš dvejus metus pradėjęs solinę karjerą ir jau pristatęs debiutinį albumą, vokalistas ir dainų autorius K.Likša muzkinį kelią pradėjo 2009 m., kada vos baigęs mokslus buvo pakviestas „apšildyti“ Andriaus Mamontovo „1000 koncertų turo“ koncertus. Tais pačiais metais jis įkūrė grupę, kuri gyvavo iki 2015 m.

Savarankišką karjerą pradėjęs K.Lik-ša 2017 m. išleido debiutinį solo albumą „Per pusę“ ir geriausių grupės „Karma“ bei savo dainų rinkinį, kurį įrašė kartu su styginių orkestru.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net