„Finalo ketvertą“ laimėjo Indrėnuotraukos

2019 gegužės mėn. 04 d. 17:15:16 Perskaitė 721

Sekmadienį LNK eteryje nugriaudėjo įspūdingas muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ superfinalas. Dėl 10 000 eurų prizo kovojo Gabrielė Banevičienė-Gabi, Indrė Juodeikienė, Gintarė Korsakaitė ir Algirdas Daumantas.

 

Žiūrovai visą savaitę galėjo rinkti savo mėgstamiausią atlikėją internetiniame portale. Įspūdingą palaikymą gavo G.Banevičienė-Gabi, surinkusi daugiau nei 95 tūkstančius žmonių balsų. Vis dėlto internautų simpatijos finale neturėjo lemiamo balso.

Šou prasidėjo įspūdingais ketverto pasirodymais su žvaigždėmis. I.Juodeikienė pasirodė su Merūnu, G.Banevičienė-Gabi atliko dainą su Monika Marija, G.Korsakaitė dainavo su Jurijumi Veklenko, o A.Daumantas duetu dainavo su Ieva Zasimauskaite.

Teisėjų sprendimu svarbų pranašumą gavo G.Korsakaitė, galėjusi rinktis sau priešininką. Pirmoji dvikova vyko tarp jos ir A.Daumanto. Pastarajam prieš pat superfinalą buvo dingęs balsas, tačiau atlikėjas atsigavo. Žiūrovų sprendimu, G.Korsakaitė tapo šios dvikovos laimėtoja.

Antrojoje superfinalo dvikovoje pasirodžiusios G.Banevičienė-Gabi ir I.Juodeikienė sulaukė milžiniško žiūrovų palaikymo. Žiūrovai nusprendė, kad dėl pagrindinio prizo galėjo rungtis I.Juodeikienė.

Vedėjams paklausus, kas, teisėjų nuomone, turėtų nugalėti šią kovą, Vidas Bareikis buvo konkretus ir ištarė Indrės vardą. „Tu per šį projektą užaugai, tu turi tiek daug pasakyti. Papasakok pedagogams savo sėkmės istoriją, tai įkvėps labai daug žmonių, tu visai kitokia. Tu neši žinią, tai yra labai svarbu“, - teigė jis.

Žiūrovų sprendimu milžiniška persvara „Finalo ketvertą“ ir 10 000 eurų laimėjo vaikų darželio muzikos mokytoja iš Kretingos I.Juodeikienė. Už ją balsavo net 70 proc. žiūrovų.

„Negaliu patikėti... Ačiū labai... Džiaugsmas, mano svajonė galės pradėti pildytis“, - ašarų nevaldė nugalėtoja.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net