Filmas su garsių aktorių vaikaisnuotraukos

2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 10:32:42 Perskaitė 805

Vakar Lietuvoje pradėtas rodyti filmas „47 metrai: įkalintos po vandeniu“ žiūrovams pristato būrelį jaunų merginų.

 

Ieškodamos nuotykių, jos keliauja nardyti į vandenyno gelmėse stūksantį majų miestą. Netikėtai įgriuvus statinio įėjimui, merginos ima naršyti povandeninius urvus ir tunelius, ieškodamos kito išėjimo.

Rezervuaruose mažėjant oro atsargoms, privalu veikti greitai, tačiau klaidūs labirintai, pasirodo, esą ryklių mėgstama vieta. Įspūdingiausiu gyvenimo nuotykiu turėjęs tapti nardymas netrunka tapti kruvina kova dėl išgyvenimo ir klaustrofobiniu košmaru, kuriame siautėja alkani baltieji rykliai, o viltis išgyventi gęsta sulig kiekvienu įkvėpimu...

Naujajame režisieriaus Johano Robertso filme pasirodo Holivudo auksinio jaunimo atstovės. Pagrindinius vaidmenis čia atlieka aktorių Džeimio Fokso ir Sylvesterio Stalonės atžalos - aktorių karjeras pradedančios Karina Foks ir Sistina Rosa Stalonė.

Modelis, viešųjų ryšių specialistė ir profesionali aktorė K.Foks tikina, jog tėvai siekė suteikti jai normalią vaikystę, tad kelias į Holivudą buvo laikomas tabu, o mažos mergaitės svajonės vaidinti atidedamos laikotarpiui „kai užaugsi“. Įgijusi išsilavinimą ir gavusi tėvų palaiminimą tapti aktore, mergina filme „47 metrai: įkalintos po vandeniu“ atlieka pirmąjį savo vaidmenį pilno metro filme.

Nuo K.Foks neatsilieka ir 21-erių S.R.Stalonė, į filmavimo aikštelę įžengusi tik sulaukusi pilnametystės.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net