E.Dženings moteriškumo manifestasnuotraukos (2)

2019 liepos mėn. 10 d. 10:40:45 Perskaitė 934

Dainininkė Erika Dženings (Erica Jennings) pristato naują dainą „Girls“ ir jos vaizdo klipą. Vilniuje gyvenanti airių dainininkė naujausią savo kūrinį įrašė kartu su atlikėjomis Cheri ir Migloko. Moteriškumo manifestu pretenduojančioje tapti dainoje įvardijamos tos situacijos, kuomet mergaitės, merginos ar moterys yra peikiamos, nesvarbu, ką jos bedarytų ar nedarytų. Tai ironiškas požiūris į tai, su kuo moterims nuo vaikystės tenka susidurti kasdieniame gyvenime.

 

„Per karštos, per šaltos, per tylios, per garsios, per storos ar per plonos - tai tik maža dalelė stereotipų ir taisyklių, pagal kurias esame teisiamos. Su šiuo reiškiniu susiduria visų amžių moteriškosios lyties atstovės, - sako E.Dženings. - Tačiau pasaulis keičiasi, moterys turi balsą ir nebetyli. Mes jungiamės, esame kartu, nes geriau nei bet kada suprantame vienos kitas. Mūsų jėga slypi galybėje ir kartu mes esame stipresnės.“

Dainininkė neslepia, kad daina „Girls“ yra ironiškas žvilgsnis į tas situacijas, su kuriomis kasdien susiduria moterys. Nuo vaikystės persekiojantys stereotipai ir taisyklės tapo norma, nors iš tikro tai neatspindi realybės.

„Kurdama šią dainą, galvojau apie visus dalykus, kuriuos metų metus girdėjau sakant apie save ar apie kitas mergaites, merginas ir moteris. Tai nebuvo iš anksto suplanuotas žingsnis, tačiau mano būsimas albumas taps moteriškumo manifestu, skelbiančiu apie tai, ką reiškia būti moterimi, apie jos patirtį ir išmoktas pamokas. Noriu, kad šios žinutės, įsuptos į retro soulo muzikos rūbą, pasiektų žmones, įkvėptų juos ir suteiktų stiprybės bei pasitikėjimo savimi.“

Naujame atlikėjos solo albume klausytojai ras ir kiek anksčiau singlais išleistas sėkmės sulaukusias dainas. Albumas pasirodys šį rudenį. Daugelį naujų dainų E.Dženings atliks kartu su orkestru „Retro Orchestra“, o rugpjūčio 2 d. surengs šou Pažaislio vienuolyne.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net