Daina įpūs pozityvumonuotraukos (1)

2019 vasario mėn. 11 d. 16:25:00 Perskaitė 792

Scenos ir gyvenimo duetas Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis pristato naujausią dainą „Labas, kaip tu?“. Pora šiuo metu intensyviai rengiasi pirmajam bendram koncertui, kuris vyks vasario 14-ąją Marijampolėje. Nauja daina bus įtraukta į programą, kurią pora šiuo metu repetuoja ir gludina.

 

„Labas, kaip tu?“ gimė gražiausiu metų laiku - Kalėdų vakarą, tačiau galvojome tuo metu jau apie pavasarį. Tadas padovanojo man ukulėlę. Buvo labai įdomu ją išbandyti. Paklausyti, kaip skamba“, - prisimena Iglė.

Jiedu sėdėjo namuose prie židinio ir Tadas paėmė instrumentą į rankas. „Sako, kad geriausios dainos gimsta iš pirmų akordų: lengvai, paprastai ir nesistengiant. Taip įvyko ir šį kartą. Pradėjau groti ir dainuoti pirmą į galvą atėjusią melodiją. Žodžių nebuvo, todėl tiesiog dainavau „na na na“ . Iglė prisijungė. Ir išgirdom, kad skamba puikiai“, - apie dainos atėjimą į pasaulį pasakoja Tadas.

Žodžiai gimė vėliau. Tadas sako, kad teko pavargti, kol viskas susidėliojo. „Nenorėjau dainuoti tiesiog apie meilę, bandžiau iš pirmo žvilgsnio paprastuose žodžiuose užkoduoti gilesnę prasmę. Tikiu, kad man pavyko ir klausytojai ją atkoduos.“

Visą darbą studijoje užbaigė muzikos prodiuseris Vytautas Bikus. „Jis sudėliojo viską į vietas“, - juokiasi Tadas. „Kai išgirdau, ką jis iš mūsų dainos padarė, kaip ji galų gale suskambo, išsišiepiau iki ausų. Norėjosi judėti, dainuoti drauge su įrašu. Tikiuosi, kad ši daina žmonėms įpūs daugiau pozityvumo ir padės sulaukti pavasario, kada vėl visi žydėsime“, - sakė Iglė.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net