respublika.lt

 • Ko iš moterų gali išmokti vyrai?nuotraukos

  Teatro ir kino aktorius Kirilas Glušajevas, kurį netrukus bus galima pamatyti komedijoje „Ko nežino vyrai“, prieš filmo premjerą pasidalino mintimis ne tik apie moteriškos bei vyriškos...

  2022 rugpjūčio 15 08:00:47

 • Paulina Paukštaitytė ir jos prisipažinimas meilėjenuotraukos

  Dainų kūrėja ir atlikėja Paulina Paukštaitytė kartu su Vaidu Baumila pristato bendrą dainą „Įsimylėjau". Šį kūrinį galima išgirsti ir Agnės Marcinkevičiūtės režisuotoje...

  2022 rugpjūčio 13 16:42:02


 • Eteryje karaliaus krepšinisnuotraukos

  Ši vasara kartu su TV3 neabejotinai skirta krepšiniui. O belaukiant rudenį prasidėsiančio Europos čempionato visi krepšinio aistruoliai gali mėgautis dokumentikos ciklu „Krepšinio...

  2022 rugpjūčio 12 14:02:09

 • „Kaukės“ grįžta atsinaujinusiosnuotraukos

  Jau greitai į LNK televizijos eterį sugrįš vienas žiūrimiausių Lietuvoje šou „Kaukės" - trečiajame sezone žiūrovų laukia dar daugiau naujų ir niekur nematytų kaukių bei po jomis...

  2022 rugpjūčio 06 15:54:00

 • Audrius Bružas - apie meilę... karantinuinuotraukos

  Dar ne taip seniai visą pasaulį buvo sukaustęs karantinas. Prisiminti šį beprotišką laikotarpį su šypsena pakvies režisieriaus Emilio Vėlyvio kurtas serialas „Mano meilė...

  2022 rugpjūčio 05 14:28:50

 • M.Mikutavičiaus vinilo plokštelė tapo deficitunuotraukos

  Populiarusis televizijos laidų vedėjas, atlikėjas Marijonas Mikutavičius, prieš keletą metų išleidęs dvigubą vinilo plokštelę „Padavimai apie žmones", nesitikėjo, kad ji taps...

  2022 liepos 29 13:00:00


 • Monika Liubinaitė sužavėjo Europą! Lietuvos atstovė - finalenuotraukos

  Antradienio vakarą Italijoje, Turine įvyko pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Lietuvių atstovė Monika Liubinaitė ant scenos lipo trečia, o renginį atidarė pirmieji startavę albanai.

  2022 gegužės 11 08:00:00

 • Monikai pavyko! Belieka laukti rezultatųnuotraukos

  Šį vakarą prasidėjusiame pirmąjame „Eurovizijos" pusfinalyje Lietuvos atstovė Monika Liubinaitė pasirodė stulbinančiai. Mūsų atstovė konkurse pasirodė trečia su kūriniu...

  2022 gegužės 10 22:05:00

1 2 3

 • PASLAUGA: Kėdainių rajono taryba pritarė siūlymui nuo kitų metų sausio 1 dienos pensijos sulaukusius asmenis ir neįgalius keleivius vežioti nemokamai.
 • MOKYKLA: Patvirtintos atnaujintos bendrosios programos, kurios mokyklose bus pradėtos diegti nuo 2023 mokslo metų, pranešė Nacionalinė švietimo agentūra.
 • APSKUNDĖ: Už piktnaudžiavimą nuteistas Seimo narys Petras Gražulis ir jo advokatas Rolandas Tilindis Lietuvos Aukščiausiajam Teismui apskundė nuosprendį.
 • DUOMENIS: Registrų centras, gavęs informacijos apie galimai neteisėtą duomenų disponavimą, penktadienį kreipėsi į teisėsaugą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo - centrą pasiekė informacija apie galimai neteisėtą disponavimą kelerių metų senumo žemės sklypų kadastro duomenimis, tam tikra informacija apie nuosavybės teises.
 • PAJAMOS: Energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad Europos Sąjungos energetikos ministrų tarybos posėdis Lietuvai buvo sėkmingas, kadangi jame buvo pritarta išlygai, pagal kurią pigiai elektrą gaminančios šalys turės pasidalinti viršplaninėmis pajamomis su ją perkančiomis valstybėmis.
 • BAUDA: Kauno apygardos teismas dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną nuteisė Latvijos pilietį ir skyrė jam 7 tūkst. eurų baudą, pranešė prokuratūra.
 • PILIETYBĖ: Seime svarstomas siūlymas, kad siekiant įteisinti dvigubą pilietybę iš Konstitucijos būtų išbraukti jos ribojimai ir perkelti į atskirą konstitucinį įstatymą.
 • ELEKTRA: Seimas atmetė parlamentaro Petro Gražulio pateiktas Elektros energetikos įstatymo pataisas, siūlančias numatyti kompensacijas įmonėms dėl padidėjusių elektros kainų.
 • LAISVĖ: Seimo Laisvės premijų komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus piliečius iki 2022m. spalio 31d. teikti prašymus su siūlomais pretendentais 2022 metų Laisvės premijai gauti.
 • PIENAS: Lietuvoje energijos kainoms pasiekus vienas didžiausių Europoje, pieno pramonei konkuruoti eksporto rinkose tampa labai sudėtinga, teigia sektoriaus atstovai: šių metų pirmąjį pusmetį lietuviškų pieno produktų į ne Europos Sąjungos šalis eksportuota jau 27,7 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu – 34 tūkst. tonų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikalinga Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+3 +10 C

 

+7 +13 C

+9 +15 C

+8 +14 C

 

+10 +12 C

0-4 m/s

0-6 m/s

 

0-6 m/s